GündemÇevreÜnyeYaşam

13 Sokak 1 Cadde’ye Sıcak Asfalt Konforu

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin başlattığı asfalt seferberliğiyle ilçelerin çehresi değişiyor. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in liderliğinde devam eden çalışmalarda, Ünye ilçe merkezine bağlı Atatürk Mahallesi’nde 13 sokak ve 1 cadde sıcak asfalt ile buluştu.

 

Ordu’da hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla adından söz ettiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin yıllar süren hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürüyor. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda, mahalle ve grup yolları ile ilçe merkezleri sıcak asfalt ve betona kavuşuyor.

Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin çehresini değiştirmeye devam ediyor.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ünye ilçesine bağlı Atatürk Mahallesinde 13sokak ve 1 caddeyi sıcak asfalt ile buluşturduklarını söyledi.

 

13 Sokak ve 1 Caddeye Sıcak Asfalt

Başkan Güler açıklamasında, “İlçe merkezlerindeki altyapı ve asfalt seferberliğimiz sürüyor. Ünye ilçemizde konforlu bir ulaşım için Atatürk Mahallesi’ne bağlı, Şehit Hüseyin Kuşçu Caddesi, Goncagül sokak, Anafarta sokak, Gültepe sokak, Yıldız sokak, Yasemin sokak, Sıla sokak, Akasya sokak, Kıyışkan sokak, Kaygı Park sokak, Kalaycıoğlu sokak, Kaşif sokak, Güzebosna ve Şehit Hüseyin Akar sokak sıcak asfalt ile buluştu. Ünye ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Mahalle sakinleri ise bölgede yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade ederek, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkürlerini ilettiler.

admin

admin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu