Başkan Adayı Martoğlu İddialı Konuştu

472

Ünye Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığına adaylığını açıklayan Ahmet Martoğlu 12 Ocak’ta yapılacak olan başkanlık seçimi için iddialı konuştu.

Başkan adayı Ahmet Martoğlu, seçime yönelik olarak; “Seçim 12 Ocak tarihinde Halilefendi Sosyal tesislerinde gerçekleştireceğimiz seçimi çoğunluk sağlandığı zaman seçim bitmiş olacaktır. Ancak çoğunluk sağlanmadığı zaman 20 Ocak’ta ikinci tur seçimi yapılacaktır.” dedi.

Ben Aday Olmayacağım

Başkanlık adaylığı konusunda önemli açıklamalarda bulunan Ahmet Martoğlu,” Başkan adaylığım için yıllardır baba mesleğim olan şoförlüğü yapıyorum. Tabi ki şoförlük bizlerde baba mesleği olduğu için Bekir Şimşek abimin yanına giderek kendisinde aday olacağımı söyledim. Bekir abimiz de ‘ben aday olmayacağım, ben yoruldum’ diyerek bizlerde başkan adaylığına talip olduk.”dedi.

Taksici Ve Dolmuş Esnaflarımızın Sorunlarını Çözeceğiz

Seçimi kazanacağı taktide yapacağı çalışmaları değerlendiren Martoğlu; “Yapacağım ilk iş taksi durakları ve park sorunlarını çözmek olacak. Büyükşehirle Belediyemiz ve taksici arkadaşlarımla beraber sorunları görüşerek çözüme kavuşturmayı hedefliyoruz.Tek başına kimse bir şey yapamaz.Yer sorunları ve dolmuşçu arkadaşlarınızın sorunlarını elimden gelen hizmeti yapacağım.” dedi.

Çevresine Karşı Dürüst Arkadaşlarla Yola Çıktık

Yönetim kurulunu arkadaşlarını oluşturduğunu söyleyen Martoğlu, ”Önce çevresine karşı dürüst, minibüsü olan, kamyoneti olan, taksisi olan, veya buraya emek vermiş arkadaşlarımızla beraber Ünye Şoförler ve Esnaf odasını yürütmeye çalışacağız.” dedi.

Ergün Taşçıdan S Plaka Desteği

S Plaka konusunda sorunların çözümüyle ilgili Milletvekili Ergün Taşçı ile görüştüğünü ifade eden Ahmet Martoğlu, “Sayın vekilimize S Plaka taksitlerini ödemek için kimsenin imkânı olmadığını söyledim. Fatsa’da iki tane organize sanayi var.Bizim bir organize sanayimiz olsa gelişmiş bir yer olsa biz bunu arkadaşlarımıza aldırırız. Milletvekilimiz konuyla ilgileneceğini söyledi” dedi.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı