Konfor ve Hizmet Çeşitliliği Rahmi Kuaför’de

829

Yıllardır kuaförlük mesleğini Ünye’de devam ettiren Rahmi Yıldırım yeni iş yerinin açılışını gerçekleştirdi.

Kullandığı marka ürünler, güler yüzlü hizmeti, Ünye’deki kuaförler arasındaki müşteri memnuniyeti ile dikkat çeken Kuaför Rahmi yeni yerinde hizmet vermeye başladı. İç mimarisi ile müşteri memnuniyeti odaklı dizayn edilen Kuaför Rahmi’nin açılışına çok sayıda davetli katıldı.

Böyle Konforlu Bir Mekân Müşterilerimin Hakkı

Kuaför Rahmi’nin sahipliğini yapan Rahmi Yıldırım,”1985 yılında ilkokul yıllarından başlayarak sürdürdüğüm bu mesleğimi yaklaşık 27 senedir yapmaktayım. Çocukluk yıllarından bu güne bakıldığında geçmişteki iş tecrübem ve severek yaptığım mesleğimi 10 sene Samsun’da ve daha sonra ise Ünye’de devam ettiriyorum. Hizmet binamızın iç mimarisini yenileyerek çok şükür bugünde açılışını gerçekleştirdik. Artık bizden hiç vazgeçmeyen ve bizden hizmet almaya karar vermiş tüm müşterilerimizi yeni hizmet binamıza bekliyoruz. Kuaför Rahmi yenilenen kadrosu, ekipmanları ile tüm dostlarımızın, müşterilerimizin ve bizden hizmet almaya niyetlenen tüm Ünyelilerin bundan böyle yeni yerinde hizmetindeyiz. Bizden hiç vazgeçmeyen ve yeni müşterilerimizin hakkı. Herkesi bir kahve veya çay içmeye davet ediyoruz” dedi.

Açılışa Ünye Terziler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı’na aday olan, Ünye’de yaklaşık 35 yıldır kuaförlük yapan As Kuaför işletmecisi Mehmet Karaman ve üyeleri olan Tufan Sancar, Mustafa Yurt, Ömer Polat, Sabri Şentepe, Emrah Toprak ve Nuray Bakışgan da katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı