Vali Konağı’nın Konukları Bu Kez Öğretmenler Oldu

485

Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, toplumun çeşitli kesimlerini Valilik Konağı’nda ağırlamaya devam ediyor.

Vali Konağı’nın kapılarını şehit ve gazi aileleri ile engelli, yaşlı, devletin koruması altındaki çocuklar, gençler ile ekonomik yoksunluk içinde bulunan vatandaşlara açan Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, bugün de eğitim camiasının neferlerini ağırladı.

Ordu Anadolu ve Başöğretmen Anadolu Lisesi’nde görev yapan bayan öğretmenleri Vali Konağı’nda kabul eden Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz, öğretmenlerle eğitim üzerine bir süre sohbet etti.

Öğretmenlik mesleğinin en kutsal mesleklerden bir tanesi olduğuna dikkat çeken Bayan Yavuz, “Yeni nesillerimizin yetiştirilmesi ve çocuklarımızın geleceğinin şekillenmesinde büyük emek veren saygıdeğer öğretmenlerimizi Valilik Konağı’nda misafir etmekten, onlarla birarada olmaktan ve kendilerini daha yakından tanıma fırsatı bulmaktan dolayı duyduğum memnuniyeti belirtmek isterim. Öğretmenlerimizin her zaman yanlarındayız” dedi.

Ordu Anadolu ve Başöğretmen Anadolu Lisesi’nde görev yapan bayan öğretmenler, kendilerini Valilik Konağı’nda ağırlayan Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’a teşekkür ederek, ”Sayın Valimiz Seddar Yavuz, yaptığı okul ziyaretlerinde en çok sevdiği, en çok saygı duyduğu meslek grubunun ve toplumun rol modelinin öğretmenler olduğunu dile getirerek bizlere verdiği değeri göstermişti. Selda Yavuz hanımefendinin de bizlere gösterdiği yakın ilgi dolayısıyla mutlu olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bugün bizleri davet ederek, talep ve önerilerimizi dinleyen ve güleryüzünü gösteren hanımefendiye bir kez daha sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” diyerek, duygularını dile getirdiler.

Anahtar Kelime: ,
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı