Başkan Adayı Karaman İddialı Konuştu

457

Ünye Esnaf Sanatkarlar Kuaförler ve Terziler Odası Başkan Adayı Mehmet Karaman, gerçekleştirilecek seçimine 4 gün kala yönetim kurulu listesindeki arkadaşlarıyla bir araya gelerek basın açıklaması yaptı.

Birlikte yola çıktığı esnaf arkadaşlarıyla gazetecilerle bir araya gelen Başkan Adayı Mehmet Karaman iddialı konuştu.

Rus Pazarı Kimliğinden Kurtulduk

Seçimi kazanması durumunda yapacaklarını anlatan Karaman, “Seyyar pazarcılarımızın sorunları var. Bunları çözmemiz lazım. Sabah işe geldiklerinde tezgahlarını kurarken bin bir türlü zorluklarla karşılaşıyorlar. Bu arkadaşlarımızın yerini yeniden dizayn etmemiz lazım. Kim nereye kuracaksa herkesin yeri belli olmalı. Bu konuda da belediye ve zabıtayla birlikte çalışacağız. Kapalı Pazar harika bir yer oldu fakat burada esnaflarımızın sorunları var. Ünye esnafı Rus pazarı kimliğinden kurtulup kendi kimliğine geri dönmüş. Oranın marka değerini yükseltmemiz için bir takım yenilikler yapmamız gerekiyor.” dedi.

Değişimin Sonu Gelişimdir

Berberlerin, kuaförlerin sorunlarını da bildiğini dile getiren Karaman, “Onlarla ilgili bir istikrarsızlık var. İnsanlar artık değişim istiyor. Değişimin sonu gelişimdir. İnsanlarımızın mevcut yönetime küsmüş durumda. Biz öncelikle odamızla esnafımızı buluşturacağız. Aradaki buzları eriteceğiz. Hizmet almayan üyemiz kalmayacak, hizmeti bizzat üyelerimize ulaştıracak, bütün üyelerimize sahip çıkacağız.” dedi.

Yarın Bu Günden Daha Güzel Olacak

Seçim sonuçları hakkında konuşan Başkan Adayı Mehmet Karaman, “Yarın bugünden daha güzel olacak. İnsanlar aynı kişiye oy verip de sonradan pişman olmasın. Oda hepimizin odası, esnaf hepimizin esnafı. Güzel şeyler olacak. Heyecanlıyız, iddialıyız, azimliyiz ve hevesliyiz. Ben ve yol arkadaşlarım gönülden bu işi yapacağız. Sosyal hayatın gelişmesini ve üyelerimizin kalkınmasını düşünerek çalışmalar yürüteceğiz.” dedi.

Son olarak Başkan Adayı Mehmet Karaman Gerçekleştirilecek seçimin 25 Ocak Perşembe günü Saat:11:00’de Ünye Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde (Ticaret Lisesi) yapılacağını ve oyunu kime kullanırsa kullansınlar tüm üyelerin seçimlere katılmasını istedi.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı