Atanarak Değil, Seçilerek Geleceğim

468

İş Adamı Enver Bıçakçı Ak Parti İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı. Ak Parti Ünye İlçe Başkanlığına aday olan Enver Bıçakçı adaylığını açıklayarak “bu yarışta ben de varım” dedi.

Kongre sürecinde olan Ak Parti Ünye İlçe Teşkilatı’nda adaylar netleşmeye başladı. İşadamı Hüseyin Şener’in ardından Enver Bıçakçı da adaylığını açıkladı. Ünye Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde gerçekleşen kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya gelen Bıçakçı adaylık sürecini ve Ünye siyasetini değerlendirdi. Partide görev alanlara teşekkür eden Bıçakçı, “İlçe kongremizde aday olduğumu belirtmek istiyorum.” dedi.

Atanmış İlçe Başkanı İle Muhatap Olmak Zorunda Kaldık

Mevcutta atanmış bir ilçe başkanı olduğunu söyleyen Enver Bıçakçı, “Biz hep şuna alıştık, kongreler yapılır, adaylar çıkar, kendilerini ispatlar ve haliyle Ankara’nın da siyasi değerlendirme taktikleriyle ortaya bir aday çıkar. Ancak son dönemlerde atanmış bir ilçe başkanı dönemi ile muhatap durumda kaldık. Tabi ki başımızın üstünde yeri vardır. Ünye’de Abdülaziz Keskin ile başlayan başkanlık sürecimiz Arif Başkanımla devam eder durumdadır. Bizim aile içinde çözemeyeceğimiz bir sorunumuz yoktur” dedi.

Atanmışlığın Verdiği Rahatsızlık Bize Aday Olma Yolunu Göstermiştir

Ak Parti’nin bu zamana kadar sahada çalışmalarını yürüttüğünü ifade eden Başkan Adayı Enver Bıçakçı, “bu zamana kadar gelen bu çalışmalar son dönemde atanmışlığın verdiği bir fevriyat oluşturmuştur. Bu fevriyatın da bizim istediğimiz tarza, istediğimiz ivmede ve heyecanda bir getirisi olmadığını görmüşüzdür. Bu da az da olsa sahada seslerin çıkmasına neden olmuştur. Az da olsa rahatsızlığın dile getirildiğini gördüğümüz için biz de bunun önüne geçebilmek adına adaylığımızı açıkladık. Bunu bir huzursuzluğa dönüştürmeden net bir şekilde sonuç almak istiyoruz” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı