Kaymakam Güney Halk Buluşmalarına Devam Ediyor

599

Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Halk Buluşmaları programı kapsamında Çatak Mahallesinde, vatandaşlar ile bir araya geldi.

Çatak Mahallesi Merkez Camii toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’in yanı sıra Ünye Belediye Başkan Vekili Zekai Baş, İlçe Jandarma Komutanı Esat Can Öztürk, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdür Vekili Nurettin Görür, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tamer Uysal, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu, Malmüdürü Cemal Yıldız, İlçe Tarım Müdürü Ferda Yıldırım, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hakan Kuzu, İlçe Kadastro Müdürü Alparslan Çelik, Zıraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman, Çatak Mahalle Muhtarı Kahraman Bolamanlı, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Toplantının başlangıcında konuşma yapan Kaymakam Ümit Hüseyin Güney: “Halk Buluşması programları kapsamında mahallelerimize gidip vatandaşlarımızla buluşmaya devam ediyoruz. Bugün Çatak Mahallemize gelerek siz kıymetli mahalle sakinlerimizle bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bizlere bu güzel ortamı hazırlayan muhtarımıza ve yoğun katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Devletin vatandaşlarımıza yönelik hizmetlerinin son yıllarda artarak devam ettiğini ifade eden Kaymakam Güney, “Her konuda vatandaşın yanında yer alan ve vatandaşa hizmet için var olan Devletimiz, özellikle son on beş yılda ekonomi, sağlık, eğitim ve sosyal yardımlar alanlarında reform niteliğinde atılımlar gerçekleştirdi ve gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bugün dünyada Türkiye kadar vatandaşının yanında olan, ihtiyacı olanların ihtiyacını karşılayan, vatandaşlarına her türlü sosyal yardımları yapan başka bir ülke yok. Elbette her şeyin en iyisine layık olan Milletimize bunu yeterli görmüyoruz ve daha çok çalışarak her alanda vatandaşlarımızın yaşam standardını en üst seviyelere çıkarmanın gayretini gösteriyoruz. İşte bunu yaparken de kıymetli vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini birinci ağızdan dinlemek amacıyla halk buluşmaları gerçekleştiriyoruz. Bu buluşmalarda gündeme getirilen konuların çözümü içinde tüm kamu kurumları olarak el birliği içinde gereğini yapacağız.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, vatandaşlar söz alarak sorun ve taleplerini dile getirirken, ilgili ilçe müdürleri tarafından kendi görev ve yetki alanlarındaki hizmetler hakkında vatandaşlara bilgi verilip, vatandaşların soruları yanıtlandı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı