UNIPORT Çocukları Sevindirdi

539

Ünye Yenikent ortaokulu öğrencileri Uniport alışveriş merkezinde bulunan oyun alanıyla ilk defa tanıştı

Yenikent ortaokulu öğrencileri çeşitli etkinliklerin olduğu UNIPORT Alışveriş Merkezinde düzenlenen kodlama dersi sonrası oyun oynadı. 12 öğrenciyi misafir eden UNIPORT Alışveriş Merkezi oyun alanında çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.

Hayatında ilk defa alışveriş merkezinde bulunan oyun alanında oynadığını söyleyen Yenikent Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Aziz Bakıcı, “Buraya öğretmenlerimle beraber ilk defa geliyorum. Bizler tahtadan ve kendi yaptığımız oyuncaklarımızla oynardık. Burası çok başka bir yer. Farklı oyun alanlarının olması beni ve arkadaşlarımı sevindirdi. Bizlere bunu sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.”dedi.

Çocukları ilk defa oyun alanlarıyla buluşturan Okul Müdürü Tuncay Osman Gök, “Bu etkinlikteki amacımız geleceğimiz olan çocuklarımızın alışveriş merkezinde bulunan oyun alanlarıyla ilk defa tanışmış olmalarını sağladık. Öğrencilerimiz alıştıkları top oynama tahtadan oyun aletleri yapma gibi alışkanlıkları olduğu için alışveriş merkezinde bulunan oyun alanlarına ilk defa gelmelerini sağladık” dedi.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı