Bayan Yavuz, Bugün de Perşembe’den Gelen Şehit Ailelerini Ağırladı

442

Şehit, gazi ve engelli ailelerini Vali Konağı’nda ağırlamaya devam eden Vali Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz’un bugünkü konukları Perşembe ilçesinde ikamet eden şehit, gazi ve engelli aileleri oldu.

Altınordu ilçesinin ardından diğer ilçelerde yaşayan şehit, gazi ve engelli ailelerini ağırlamaya başlayan Selda Yavuz, Perşembe ilçesinde yaşayan şehit, gazi ve engelli ailelilerinden oluşan 30 kişilik grubu misafir etti.

Güleryüzü ile şehit, gazi ve engelli ailelilerini kapıda karşılayan Selda Yavuz, onlarla tek tek ilgilenip çeşitli ikramlarda bulundu ve sohbet etti.

“Sizlerle bir arada olmayı çok arzu ediyordum. İstedim ki, hepinizi daha yakından tanıyayım” diyen Selda Yavuz, ”Şehitlerimize Allah’tan rahmet, siz değerli yakınlarına da sabırlar diliyorum. Acınızın çok büyük olduğunu biliyorum. Ben de acılarınızı paylaşıyorum ve sizleri tanımaktan dolayı çok memnun olduğumu da özellikle belirtmek istiyorum. Sizlere minnettarız” şeklinde konuştu.

Şehit, gazi ve engelli aileleri ile yakından ilgilenen, dert, sıkıntı ve talepleri dinleyerek not alan Selda Yavuz, ”Vali Konağı sizlerin evi. Kapımız sizlere her daim açıktır. Ne zaman isterseniz bizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Her zaman sizlerin yanındayız” diye konuştu.

Perşembe İlçesinden gelen şehit, gazi ve engelli ailelileri kendilerine gösterilen yakın ilgi, alaka ve verdikleri desteklerden dolayı Selda Yavuz’a teşekkür ettiler.

Şehit, gazi ve engelli ailelileri, “Valimiz Seddar Yavuz’un eşi Selda Yavuz Hanımefendinin bizleri Vali Konağı’na davet etmesi dolayısıyla çok memnun kaldık. Vali Konağı’na ilk kez geliyoruz. Selda Hanımefendinin güleryüzü, gösterdiği yakınlık bizleri mutlu etti. Yalnız olmadığımızı hissettirdi. Çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.23

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı