Başkan Adayı Akar’dan Sürpriz Ziyaret

440

Ünye Ticaret Ve Sanayi odası başkan adayı İrfan Akar Nisan ayı içerisinde gerçekleştirilecek olan seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye genelinde kazandığı ödüllerle adından söz ettiren Ünye Okçuluk Kulübü Başkanı Nihat Yerlikaya ile bir araya gelen Akar çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ünye’nin Siyaseti Burada

Ziyaretlerinden dolayı Akar’a teşekkür eden Kulüp Başkanı Nihat Yerlikaya,”Bizler 2013 yılında burayı devraldık. Engelliler derneğinde arkadaşlarımızla beraber kulübümüzle ilgili neler yapabileceğimizi konuştuk. Okçuluk büyük küçük herkesin sevebileceği bir spor dalından çok vazgeçemeyeceği bir spor dalıdır. Ünye’nin siyasetinin de burada olduğunu söyleyebiliriz. Bizler Osmanlı okunda dünya literatürüne girdik. Kulübümüzün mimarlarından birisi ise şu anki Dış İşleri Bakanımız olan Sayın Mevlüt Çavuşoğlu’dur. Kendisi buranın onursal başkanıdır.Bizleri unutmayıp gelen başkan adayımız Sayın İrfan Akar’a teşekkür ediyorum.”dedi.

Ünye’deki Her Sporun Birincisi Bizleriz

Yapılan sporlarda başarılarının sürdüğünü söyleyen Okçuluk Kulübü Başkanı Nihat Yerlikaya,” Ünye’de gerçekleştirilen her sporun birincisi bizleriz. Yarışmalarımızda kalabalık seyircimiz olmasa da, yürekten kazandıklarımız bunların cevabıdır. Kendi imkanlarımızla ve arkadaşlarımızın azim ve kararlılıkla gerçekleştirdiği mücadelede başarılı ödüllere sahip olmak bizlerin en büyük ödüldür.”dedi.

Başkan Akar’dan Kulübe Destek

Çalışmalarda eksiklikleri konusunda destek çıkacağını söyleyen Başkan Adayı İrfan Akar,” Sporcularımızın ve sizlerin başarılarınızla Ünye’mizi temsil ederek göstermiş olduğunuz kararlılığınızı taktir ediyorum. Bizler her daim sporun ve sporcuların yanındayız. Tabi ki üstümüze düşen Ünye’mize kupalar ve birincilik getiren kardeşlerimizin yanında olmaktır.”dedi.

Anahtar Kelime: ,
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı