Türkiye’ye İYİ Parti Hayırlı Olur İnşallah

438

İYİ Parti Ünye İlçe Başkanı İrfan Demir Ünye Madeni Eşya Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Özkan’ı ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İYİ Parti İlçe Başkanı Demir, “Seçim telaşı içinde biraz gecikmeli olmakla birlikte ziyaretlerimizi gerçekleştirmeye başladık. Seçimler yapıldı yeniden göreve devam ediyorsunuz, hayırlı olsun dileklerimizi sunalım” dedi.

Türkiye’ye İyi Parti Hayırlı Olur İnşallah

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ünye Madeni Eşya Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Özkan ise “Türkiye’ye İyi Parti hayırlı olur inşallah. Sizler de görev yapıyorsunuz. İyi Parti olarak sizlere de Ünye’mize de hayırlı olsun. Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odamız 980 esnaf ve sanatkarımıza hizmet veren bir odadır. Odamızda ayakkabıcı, marangozcu ve sanayi sektörüyle bağlı olan metalle ilgili kuruluşun sebebi de 1950 yıllarda Ünye’deki sanat, körük, tenekeci, bakırcı anlamında olduğu için Ünye malini esnaf odası olarak kurmuştur. Bugünde Türkiye’de değişen sanat dallarından dolayı birkaç esnaf ve sanatkara da burada hizmet vermeye çalışıyoruz. Bende şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum, hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı