Genç Ve Dinamik Yüzlere İhtiyaç Var

452

Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Başkan Adayı İrfan Akar’a Ünyelilerin desteği devam ediyor. Genç ve sevilen kişiliği ile Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanlığı için çalışmalarını her geçen gün hızlandıran Akar’a Ünyeli esnaf ve vatandaşların destekleri sürüyor.
Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı için adaylığı için çalışmalarına hız kazandıran İrfan Akar,” Biz bu yola çıkarken de büyüklerimizin ve kardeşlerimizin desteğini aldık. Bizleri genç olarak destekleyen esnaf kardeşlerimizin yanımızda olması, kararlılığımızın göstergesidir.” dedi.

Genç Ve Dinamik Yüzlere İhtiyaç Var

Seçim çalışmalarına hız veren Başkan Adayı İrfan Akar’ın ziyaretinden oldukça memnun olduğunu söyleyen Ünye’nin yerel esnafı Hüseyin Şimşek, “Biz esnaflar olarak kardeşimizi destekliyoruz. Öncelikle ben bu seçimlerde genç ve dinamik kardeşimize ihtiyaç olduğunu söyleyebilirim.Çünkü artık insanlarımızın yeni yüzler istiyor. Bizler esnaflar olarak genç kardeşlerimizin Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası seçimlerinde başarılı görmek istiyoruz.” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı