Ankara’da 3. Ünyeliler Buluşması

518

Ankara Ünyeliler Derneği tarafından organize edilen Ünye Belediyesinin destekleriyle gerçekleşen İstişare Ve Bilgilendirme Toplantısı Ankara Hilton Garden otelde gerçekleşti.

Üçüncüsü düzenlenen Ankara Ünyeliler Buluşması programı Devlet Klasik Türk Müziği Sanatçılarının söylediği Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başladı.

Programda konuşan Ankara Ünyeliler Derneği Başkanı İsa Korkmaz,”Derneğimiz Ankara’da ve diğer yerlerde yaşayan Ünyelileri bir sofrada toplamak ve Ünye’nin sosyal ve kültürel yaşatılmasını sağlamak aracıyla kurulmuştur.Bu kapsamda memleketine uzakta yaşayan hemşerilerimizi dayanışma ve istişare içerisinde bu güne özel olarak toplandık.Memleketine uzak hemşerilerimizle beraber olmak, sorunları çözmek onlarla özlem gidermek amacıyla her yıl olduğu gibi bu günde Ankara Ünyeliler Buluşmasını gerçekleştirdik” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar’ın projelerinin anlatıldığı yemekte, Üniversite Yerleşkesi, Saray Hamamı, Kültür Yolu Projesi, Tabakhane Deresi, Minibüs Garajı,Organize Sanayi Bölgesi 4 yıllık hizmetler arasında olduğu belirtildi.

Ünye Belediye Başkanı Çamyar,”Bu sizlerle üçüncüsünü düzenlediğimiz Ankara Ünyeliler Buluşmasını gerçekleştiriyoruz.Sizlerle beraber her yıl gerçekleştirilen bu birlikteliğe katkı ve desteği vermeye hazırız. Bizler Ünye’yi hizmete başladığımız 2014 yılından itibaren cazibe merkezine getirmek için çalışıyoruz”diye konuştu.

Program sonunda tüm Karadeniz Dernekleri Başkanları Ünye Belediyesi Başkanı Ahmet Çamyar’a plaket hediye etti. Programa ayrıca AK Parti Ordu Milletvekili Ergün Taşçı, Ünye Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Eren, Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Durmuş Zor, dernek üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı