İlçe Merkezine 85 Km Sıcak Asfalt Yapılacak

451

Altınordu ilçesinde devam eden ve planlanan yatırımlarla ilgili koordinasyon toplantısı düzenlendi.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Altınordu’da altyapı çalışmalarını tamamladıklarını ve ilçe merkezinde yıl sonuna kadar 85 km sıcak asfalt çalışması yapacaklarını söyledi.

Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen toplantıya Başkan Enver Yılmaz’la birlikte Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek, Genel Sekreter Yardımcısı Suat Olğun, OSKİ Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkan, Altınordu Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz ve Fatih Evli ile yatırımcı birimlerin idarecileri katıldı.

Yatırımlar İstişare Edildi

Başkan Yılmaz toplantıda Altınordu ilçesindeki yatırımları istişare ettiklerini söyleyerek, “Altınordu Belediye Başkanımız Engin Tekintaş, Altınordu Belediyemizin birim müdürleri ve Ordu Büyükşehir Belediyemizin ilgili daire başkanları ile ilçemizde tamamlanan, devam eden altyapı ve üstyapı yatırım çalışmalarını değerlendirerek planladığımız projelerimizi istişare ettik” dedi.

İlçe Merkezinde Altyapı Tamam, Sırada Üstyapı Var

Altınordu ilçe merkezinde altyapı çalışmalarını tamamlayıp üstyapıya yöneldiklerini söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Göreve gelir gelmez, her mahallemizde altyapı seferberliği ilan ettik ve sadece 3 yılda yüzde yüz oranında hedefe ulaştık. Artık sağlam bir altyapımız var. Şimdi ise sıra sıcak asfalta geldi. Bu yıl Altınordu ilçe merkezimizi 85 km sıcak asfalta kavuşturuyoruz” diye konuştu.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Bir süredir devam eden altyapı çalışmalarımız tamamlandı. Şu anda Altınordu ilçe merkezimizde hem bizlerin hem de Büyükşehir Belediyemizin süren çalışmaları var. Bunların hızlı bir şekilde tamamlanması için yapılması gerekenleri istişare ettik” şeklinde konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı