Fotoğraf Makinesi Ödülünü Ordu’da Mehmet Aydemir Kazandı

753

Ferrero’nun 2012 yılında başlattığı, “Değerli Tarım Uygulamaları” kapsamındaki eğitimler, faaliyetler ve etkinlikler devam ediyor.

Fındık üretimine ve üreticisine destek olmayı amaçlayan bu proje kapsamında Sakarya, Düzce, Ordu, Giresun ve Trabzon’daki okullarda düzenlenen ve toplamda 102 öğrencinin katıldığı fotoğraf etkinliklerinde gerçekleştirilen yarışmalarda illere göre kazananlara ödüller verildi.

Ordu’nun Gürgentepe ilçesindeki Şehit Ahmet Yaşar Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen ve 20 öğrencinin katıldığı yarışmada jüri tarafından yapılan değerlendirmede aynı okul öğrencisi Mehmet Aydemir birinci seçildi. Mehmet Aydemir’e fotoğraf makinesi Ferrero Değerli Tarım Ordu-Giresun Bölge Müdürü Ömer Kürşat Yeşiloğlu ve Okul Müdür Yardımcısı Kemal Çalış tarafından teslim edildi.

Etkinliklerde her ilde pilot olarak seçilen okullarda, öğrencilere önce teorik fotoğraf eğitimi verildi. Ardından okullarında özel olarak hazırlanan stüdyolarda tamamen kendi görüş açıları ile fotoğraf çekmeleri sağlandı.

Gençlerin daha iyi bir geleceğe hazırlanmasında sanatın gücünü kullanmak amacıyla Ferrero tarafından düzenlenen etkinlikte çekilen tüm fotoğraflar önümüzdeki günlerde örnek bahçelerde sergilenecek. Gençler, aileleriyle fındık bahçelerinde ağırlanacaklar.

Kazanan fotoğraf

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı