Gümbür Gümbür Geliyoruz

571

Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası 15 Nisan tarihinde yapılması beklenen seçim öncesinde çalışmalarına hız veren Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası Başkan Adayı İrfan Akar,” Gümbür gümbür geliyoruz. Seçmenlerimizin desteği halkımızın desteğini artık görebiliyoruz.”diye konuştu.

Seçim çalışmalarını hızlandıran Akar Ünye Motto Restaurant’ta ekibiyle beraber toplantı düzenledi. Çalışmalarının hız verilmesini ve vatandaşın ziyaretlerden oldukça memnun olduğunu söyleyen İrfan Akar,”Çok sıkı çalışmamız lazım.Herkes herkese evet diyebilir ancak seçimin kazananı vatandaşın gönlünü kazanan bir başkan olmasıdır. Bizlerde bu başkanlık adaylığı süresince siz ekibimle beraber herkesi ziyaret etmeliyiz.”dedi.

Gönüllere Dokunmak İstiyoruz

Adaylık çalışması konusunda ekibine destek arayışının sürdürülmesini söyleyen Akar,”Her gittiğimiz ziyaretini gerçekleştirdiğimiz esnafımızın memnuniyetini kazanmalıyız. Yoksa sadece merhabalarla bu iş olmaz.Bu gün herkesin gönüllerine dokunarak bu seçimi galibiyetle başarmalıyız.”dedi.

Vatandaş Özlem Duyulan Bir Tablo İstiyor

Ünye iş dünyasından yeni oluşuma her gün yeni katılım ve desteklerin sürekli olarak artarak sürdüğü ifade eden Akar,”Ünye’de bu gün esnaf kardeşlerimizin bu kadar desteği olacağını tahmin etmiyordum.Bizleri destekleyen bu talebin yoğunluğu aslında Ünye İş Dünyasının özlem duyduğu bir tablonun doğal tepkisel sonucudur.

Anahtar Kelime: ,
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı