Başkan Çamyar Esnaflara Bayrak Dağıttı

508

18 Mart Çanakkale Zaferinin 103.Yıl Dönümünü münasebetiyle Belediye Başkanı Ahmet Çamyar esnaflara bayrak dağıttı.

Çanakkale zaferinin kutlama haftasında tüm ilçenin bayraklarla donatılması için iş yerlerinin duvarlarına monte edilen demirlere bayrak asan belediye başkanı  Ahmet  Çamyar  “Konu bayrak, manevi değerler ve bağımsızlık olunca Türk Milletini tutana aşk olsun, gerçekten biz vatanımız için, bayrağımız için, ezanımız için canımızı ortaya koyan bir milletiz. Bunun en yakın tarihteki örneği Afrin’dir. Bir geriye doğru gittiğimiz de ise 15 Temmuz’u görürüz. Daha da gerilere doğru gittiğimizde ise başta Kurtuluş Savaşı ve Çanakkale’miz vardır. Bu vesileyle de dükkanlarımız da tek tip bir görüntünün ortaya çıkması Ünye açısından da gurur verici bir tablodur.

Başta Çanakkale olmak üzere tüm şehitlerimizin her birini tek tek rahmetle, minnetle ve saygıyla anıyoruz. Hiçbir güç, hiçbir kuvvet bu bayrağı göklerden indiremeyecektir. Türk Milleti payidar olduğu müddetçe Ay Yıldızlı Bayrağımız özgürlük sembolü olarak bağımsızlık sembolü olarak bu vatan topraklarında dalgalanmaya devam edecektir.” Dedi.

Başkan Çamyar, Ak parti İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, Kent Konseyi  Başkanı  Musa Özgür Kıroğlu ve katılımcılara teşekkür ederek bayrak dağıtımına devam etti.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı