Mahalleli 50 Yıl Sonunda Asfaltına Kavuştu

536

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin asfalt çalışmaları kapsamında Ünye ilçesine bağlı Fevziçakmak Mahallesi 50 yıl sonra sıcak asfaltla buluştu.

Uzun süredir çalışmalarının devam ettiği mahallede grup yolunda devam eden asfalt çalışmaları hız kazandı. Yapılan çalışmalar için Büyükşehir Belediyesine ve Ünye Belediyesine teşekkür eden Fevzi Çakmak mahallesi Muhtarı Hasan Çalışkan, “Yıllardır vatandaşlarımızın sorunu olan yollarımız yapılmaktadır. 50 yıldır bu halkımız yollarının yapılmasını beklemektedir. Alt yapı ve doğalgaz çalışmalarının tamamlanmasıyla beraber asfalt çalışmalarına hızlı çalışma ile başladı. Burada emeği geçen Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a Ünye Belediye Başkanımız Ahmet Çamyar’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplam 3 Kilometre Yol Yapılacak

Çalışmalar hakkında bilgi veren Fevzi Çakmak mahalle muhtarı Hasan Çalışkan,” Burada büyükşehir ekiplerimizle beraber toplamda mahallemize yapılacak olan asfalt çalışmamız 3 kilometre olacak. Tabi ki yıllardır mahallemizin sorunu olan yollarımızın yapılması hem bizleri  hem de vatandaşlarımızı sevindirdi.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı