Ünye, Cumhurbaşkanını Karşılamaya Hazırlanıyor

496

24 Mart Cumartesi günü Ak Parti Ordu 6.Olağan Kongresine teşrif edecek olan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyareti öncesi Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ile Ak Parti Başkanı Hüseyin Tavlı ve ilçe teşkilatı, muhtarlarla bir araya geldi.

Başkan Tavlı, “Dik Duruşa Tüm Ordu Olarak Destek Vereceğiz”

Ziyaret öncesi hazırlıkların görüşüldüğü toplantıda konuşan Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, “Bütün hayatını milletine ve devletine adamış olan Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan 24 Mart Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz 6.olağan kongremize teşrif edeceklerdir. Millete hizmet yolunda bu kutlu yürüyüşe devam için sizleri de o gün aramızda görmekten onur duyacağız. Durugöl Kapalı Spor Salonunda yapılacak kongremizde bizleri ve Sn. Cumhurbaşkanımızı yalnız bırakmayacağınıza olan inancımız tamdır. Sadece birey olarak değil çevremizle birlikte Ordu’nun Cumhurbaşkanımızla birlikte dünyaya karşı dik duruşuna destek vermek adına orada olmaya davet ediyorum” dedi.

Başkan Çamyar, “Ünye Olarak Cumhurbaşkanımızı Karşılamaya Hazırız”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 16 yılda 17.kez Ordu’ya geliyor olduğuna dikkat çeken Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise bunun Cumhurbaşkanımızın Ordu’dan ne kadar memnun olduğunun bir göstergesi olduğunu söyledi. Başkan Çamyar, “Şimdi muhtarlarımıza bir görev düşüyor. Mahallemizde en az 2 bin 500- 3 bin kişilik bir kalabalığın Ordu’ya gidişini temin etmemiz gerekiyor. Zaten vatandaşlarımız liderlerini görmek için can atıyor. Bizlerin sadece bunu sağlamak için aracı olmamız gerekiyor. Ünye olarak bizler üzerimize düşeni inşallah gerçekleştirmiş olacağız.

Başkan Çamyar, “İlçe Başkanlığına Seçilen Sayın Tavlı Ve Ekibini Kutluyorum”

Toplantıda Ak Parti Ünye İlçe Başkanlığına seçilen Hüseyin tavlı ve yönetim kurulu üyelerini de tebrik eden Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “Ak Parti kişilere münhasır bir parti değildir ve kurumsal kimliğe sahiptir. Ak Parti geleceği hedefleyen, vizyon projeler ortaya koyan ve çalışmalar yürüten, bu nedenle milletin gönlünde taht kurmuş olan bir partidir. Bu nedenle makamlar gelip geçicidir. Önemli olan partimizin kurumsal kimliğidir. Bu bir bayrak yarışıdır ve değişimin, dönüşümün olduğu her yerde de hizmetlerin üst seviyeye gelmesi ile ilgili birlik ve bütünlüğün olması gereken bir dönemden geçmekteyiz. Önümüzde Mart 2019 seçimleri ve ardından ise en az yüzde 50 artı 1 hedeflenen bir seçimi beraber yaşayacağız. 18 Mart’ta yedi düvele karşı savaştığımız ve başarı kazandığımız bir zaferi kutladık. Akabinde aynı günün sabahında Afrin zaferi haberi geldi. Bu seçim bu nedenle sadece Türkiye’de ki değil, Dünya’da ki bütün mazlumların gözünün kulağının bizde olduğu bir seçim olacak” diye konuştu.

 

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı