Basketin Yıldız Adayları Ordu’ya Geliyor

458

Spor Organizasyonları Ordu’da hız kesmeden devam ediyor. Sırada Basketbol Yarı Finalleri var.

Okul Sporları Yaldızlar Basketbol Türkiye Yarı Finalleri 23-26 Mart Tarihleri arasında Altınordu ve Perşembe İlçelerinde yapılacak.

Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Grup Müsabakaları, U23 Türkiye Güreş Şampiyonası, Anadolu Yıldızlar Ligi Masa Tenisi Çeyrek Final Maçları, Halk Oyunları Grup Yarışmaları, Okul Sporları Güreş Grup Şampiyonasının ardından Ordu’ya Basketbolun Yıldız adayları geliyor.

Okul Sporları Yıldızlar Basketbol kız-erkek  Türkiye Yarı Finalleri 10 ilden 16 takım ve 250 sporcunun katılımı ile 23-26 Mart 2018 tarihleri arasında erkekler Altınordu ilçe Atatürk Spor Salonunda, kızlar ise Perşembe İlçe Spor Salonunda Finale çıkma mücadelesi verecek.

İlimizden takımının da katılacağı yarışmaların  açılış seremonisi ise 23 Mart 2018 Cuma günü saat 10:00’da yapılacak.

Organizasyonla ilgili bilgi veren Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç “İlimizde Sporcu sayısı da organizasyon sayısı da her geçen gün artıyor. Bir ay içinde ilimizde beş yarışmayı da başarı ile bitirdik. Sırada Basketbolun yıldızlar adayları var. Her organizasyonda ilimiz sporcularının olması ise büyük mutluluk. Sporcu sayımızda sporcularımızın başarısıda her geçen gün artıyor. Ordumuzun spor kenti olması İçin İl Müdürlüğü olarak her gün çalışıyoruz. Çalışmalarımıza destek olan herkese teşekkür ederim.

 

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı