Cumhurbaşkanımız 17. Kez Ordu’ya Geliyor

613

Ak Parti Ordu İl Başkanlığının 6.Olağan kongresine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı program ile ilgili olarak Ünye Belediyesi Başkanı Ahmet Çamyar ve Ünye Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı mahalle temsilcileriyle bir araya geldi.

24 Mart’ta 6. Olağan Kongre Yapılacak

Atatürk parkı sosyal tesislerinde  düzenlenen programda konuşan Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı,”24 Mart’ta İlimizin 6. Olağan kongresi yapılacak ve Cumhurbaşkanımız da kongremize teşrif edeceklerdir. Cumhurbaşkanımızın Dünya’ya verdiği mesajda yanında durmak adına Ordu Durugöl Kapalı Spor Salonunda yapılacak kongreye katılımlarınızı ve desteklerinizi bekliyorum. 24 Mart’ta saat 10.00’da Cumhuriyet Meydanı’ndan ve mahallelerimizden kalkacak araçlarla Ordu’ya hareket edilecektir.”dedi.

Cumhurbaşkanımız 17. Kez Ordu’ya Geliyor

Ak Parti’nin kurulduğu günden itibaren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ordu’ya 17. defa geldiğini söyleyen Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar,”2002’den itibaren Cumhurbaşkanımız 17. Kez Ordu’ya geliyor. Bizlerde onu ağırlamak için bir günümüzü feda edelim. Tüm temsilcilerimizi o mahallelerden kalkan minibüslerle beraber içerisi dolu bir şekilde Ordu’ya sevk işlemlerini yapmış olacağız. El ele olursak beraber olursak işte o zaman gerçekten güçlü Ordu’yu güçlü Türkiye’yi inşa etmiş oluruz.”dedi.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı