Yeniden 2001 Ruhu İle Çalışacağız

655

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar Ak Parti Ünye İlçe Olağan Kongresi sonrası göreve seçilen yeni ak parti ilçe yönetimiyle toplantı yaptı.

AK Parti Ünye İlçe Binasında gerçekleştirilen toplantıya İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı ev sahipliği yaparken Başkan Ahmet Çamyar, Yardımcıları Erhan Eren ve Murat Ocak ile toplantıya katıldı.

Masada OSB, Üniversite, Niksar Yolu Var

Toplantıda konuşan Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Hüseyin Tavlı, “Ak Parti Türkiye’de hizmetin adresidir. Ak Partili tüm belediyelerde olduğu gibi belediyemizin de milletimize hizmet etmeyi birinci öncelik olarak gördüğü ve bu süreçte de çalışmaları gerçekleştirmek için gece gündüz demeden çalıştığını ben şahsen biliyor, takdir ediyor ve teşekkür ediyorum. Ancak bütün meseleler çözüldü, her şey halledildi demek değildir. Önümüzde bizleri bekleyen genelde hükümetimizin, Sayın Bakanımız Numan Kurtulmuş beyefendinin ve milletvekillerimizin destekleriyle yapılması hedeflenen OSB, üniversite kampus alanının oluşturulması, Ünye Niksar Dereyolu Projesi ve Ünyemizin çehresini değiştirecek ilave hizmetleri gerçekleştirmenin gayreti ve azmi içerisinde olmaya devam edeceğiz. Yerel hizmetlerde de Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ünye Belediyesi ile uyum içerisinde çalışarak milletimize layık olduğu hizmeti sunmanın gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.

Genel Merkezin İsteği Doğrultusunda Her Ay Toplanacağız

Ak Parti Genel Merkezi’nin kendilerinin ay bir kez ilçe toplantılarına katılmaları konusunda istekte bulunduğunu ifade eden Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, “biz de genel merkezin isteği doğrultusunda her ay bir araya geleceğiz. Hedef 2023, hedef 2071’e kadar giden Ak Parti’de bitmeyen bir çalışma modeli içerisinde çalışacağız” dedi.

 “Yeniden 2001 Ruhu ile Çalışacağız”

“Ak Parti’de koltuklar kimseye baki değil” diyen Başkan Çamyar sözlerini şöyle sürdürdü;” Sonuç itibariyle baktığımızda AK Parti sürekli kendini yenileyen,  kendini geleceğe hazır hisseden toplumun temel dinamiklerini göz önünde bulunduran bir partidir. Bu nedenle biz öncelikle yerel seçim, sonrasında Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili seçim olmak üzere partimizin buradaki dinamiklerini tekrar yeniden o 2001 ruhuyla hayata geçirmek için çalışma yapmamız gerekiyor. Bu ilçe başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimizde bu dirayet, bu arzu, bu istek, bu yetenek fazlasıyla mevcut.”dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı