Arkadaşlarımızın Gücüyle Adaylığımı Koydum

1094

15 Nisan’da yapılacak seçim öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen ÜTSO Başkanı ve Başkan Adayı Durmuş Zor, “Bir önceki beraber olduğumuz arkadaşlarımızla beraber yeniden adaylığımızı belirledik.” dedi.

Atatürk parkı sosyal tesisleriyle basınla ve yönetimiyle bir araya gelen ÜTSO Başkanı ve Başkan Adayı Durmuş Zor, “Seçim süreci üyelerimize ve bölgelerimize hayırlı olur. Bizim arkadaşlarımız ticaret yapan arkadaşlarımızdır. Komşularımızı ve arkadaşlarımızı kırmadan gönüllerine talip olmasını istiyoruz.” dedi.

Arkadaşlarımızın Gücüyle Adaylığımı Koydum

Arkadaşlarının ve Ünye’nin içerisinde bulunduğu durumdan dolayı aday olduğunu söyleyen Başkan adayı Zor, “8 ay kadar önce aday olmayacağımı söylemiştim ancak seçimin ertelenmiş olması ilçemizin içerisinde bulunduğu durum ve arkadaşlarımızın da gücüyle beraber adaylık sürecini başlatmış olduk.” dedi.

Daha Güçlü Bir Yönetimin Aday Olmaması Saygısızlık Olur

Görev süresi içerisinde güçlendiğini söyleyen mevcut başkan ve başkan adayı Durmuş Zor, “%70 ile seçimi kazanan bir yönetimin bugün daha da güçlenerek aday olmaması herkese saygısızlık olur. Biz üyelere ve yönetime saygımızdan yeniden aday olduk. 5 yıllık süre zarfında iftar programlarımızı ve diğer faaliyetlerimizi gerçekleştirdik. Tüm meslek gruplarıyla en az bir kez kahvaltı programları gerçekleştirdik, onların sorunlarını dinledik. Birlik beraberlikten güç doğar bizler de bunu başardık.” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı