Koltuk Meraklısı İnsanlar Aramıyoruz

1143

Ünye Ticaret Ve Sanayi Odası başkan adayı İrfan Akar CHP Ünye İlçe Başkanlığına ziyaret gerçekleştirdi. Çalışmalarının yoğun geçtiğini söyleyen Akar,” Önemli olan bizlerin o makamda olması değil, o makamı bizlerin hak etmiş olmasıdır.” dedi.

Koltuk Meraklısı İnsanlar Aramıyoruz

Seçimlerde hizmet insanı aradığını söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İsa Maral, “Ben öncelikle İrfan kardeşimin bu samimi adaylığını tebrik ediyorum. İnsanların seçimlerde kimlere oy vereceği değil, kim için neye oy vereceği önemlidir. Siyasette olduğu gibi koltuk meraklısı insanlar aramıyoruz. Hizmet insanı arıyoruz. İrfan kardeşimizin bunu başaracağına inanıyoruz. Bizler her zaman diyoruz, gençlerin önünü açacak fikirlere açık olduğumuz kadar makamını en iyi temsil edecek insanlarında önünü açılmasını istiyoruz.” dedi.

Bizler İçin Gönülleri Kazanmak Önemli

Seçim çalışmalarında desteklerinin çok olduğunu söyleyen Akar, “Bizim için önemli olan kim kiminle değil, kim kimlerin gönüllerinde o önemlidir. Kırmadan kırılmadan seçimi kazanmak üyelerin ve esnaf kardeşlerimin de isteğidir. Bu gün herkes aday olabilir ancak gönüllerde kimin olduğu önemlidir.” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı