Ünye Hanyanı Mahallesinde Halk Buluşması

541

Ünye Kaymakamlığı ve Ünye Belediye Başkanlığı tarafından mahallelerde gerçekleştirilen halk buluşmalarında bu hafta Hanyanı mahalle sakinleri ile bir araya gelindi.

Mahallenin talep ve önerilerinin masaya yatırıldığını toplantıda birim müdürleri soruları ve çalışmaları yanıtlarken programda konuşan Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, “Vatandaşlarımız talep ve önerilerini dinlemek üzere halkımızı devletle kucaklaştırıyoruz” diye konuştu.

Halk buluşmasında konuşan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise bu yıl Hanyanı mahallesine yapılan hizmetler hakkında bilgi verdi. Başkan Çamyar, “Bu yıl Hanyanı mahallemizde 9 bin 800 metrekare beton yol çalışması gerçekleştirdik. Aynı şekilde 300 metre V kanalı, 250 metre yağmur suyu hattı, 3 bin 260 ton ise stabilize yol çalışması gerçekleştirdik. Camilerimizin düzenli temizliğini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Söylemez bölgesinde futbol sahası olarak kullanılan alanda çocuk parkı ve fitness alanı çalışması yaptık. Düzenli çöp temizlik işlemleri de devam ediyor” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı