Sınıfı Ebru İçin Ağlıyor

860

Ordu’nun Ünye İlçesi İnkur Mahallesi’nde meydana gelen talihsiz kazada hayatını kaybeden Ebru Kara’nın (12) sınıfında hüzün vardı.

İnkur Mahallesi Fevzi Çakmak Mevkii’nde kardeşi tarafından kazayla vurulan İnkur Ortaokulu 8. Sınıf Öğrencisi Ebru Kara’nın sınıfında yas vardı. Okulun Özel sınıfında kardeşi S. Kara (11) ile birlikte okuyan Ebru Kara’nın sırası bugün boş kalırken arkadaşları Ebru Kara’nın sırasına çiçek bıraktı. Sınıfta ders işleyen arkadaşları duygu doldu anlar yaşandı.

5 kişilik öğrenci gurubu ile ders yapılan karma özel eğitim sınıf öğretmeni Semiha Dönmez, “Elim bir kaza sonucu öğrencilerimizden Ebru Kara maalesef hayatını kaybetti. Biz sınıf arkadaşları ve öğretmenleri olarak üzgünüz. Ebru azimli ve diğerlerine göre daha başarılıydı” diyerek gözyaşlarına hakim olamadı.

Ebru’nun sıra arkadaşları ise “İyi bir arkadaşımızdı. Dosttuk. Oyunlar oynadık” diyerek gözyaşlarına boğuldu. Elim kazadan sonrada okulda ise bir sessizlik hakim olurken ablasını kazaen vuran S. Kara da bugün okula gelmedi.

Anahtar Kelime: ,
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı