Uslu’dan Teşekkür Mesajı

596

Dün yapılan Ticaret Borsası Başkanlık seçiminde ikinci kez Başkanlığa seçilen Ünye Ticaret Odası Başkanı Mustafa Uslu, tüm yönetime ve kendisini kutlayan herkes için teşekkür mesajı yayımladı.

Başkan Mustafa Uslu mesajında,”Türkiye’deki meslek kuruluşlarının en büyük temsilcisi olan TOBB’a bağlı olarak faaliyet gösteren Borsamızın seçimleri 01.04.2018-Pazar günü son derece olgun ve  son derece  hoşgörünün hakim olduğu demokratik bir ortamda  gerçekleştirilmiştir. Seçimlerimizde  katılım oranının % 90’ ı aşmış olması Borsa   üyelerimizin demokrasi kültürünü benimsemiş olmalarının  önemli bir göstergesi olmuştur.

Seçimlerimizin anlayış içerisinde, son derece olgun bir ortamda ve demokrasi teamülleri benimsenmiş olarak gerçekleştirilmesine katkı veren diğer adaylarımıza ve üyelerimize gösterdikleri sağ duyu ve duyarlılık nedeni ile şükranlarımı arz ediyorum.

Üyelerimizin gösterdikleri teveccüh ile 4 yıl daha Borsa yönetimine gelmiş bulunmaktayız. Şahsım ve meclis üyelerimiz olarak; bundan sonrada üye taleplerine duyarlı, üye memnuniyetini ön plana alan, üye sorunları ve genelde ilçe sorunları-ülke sorunlarının çözümünde katkıda bulunan bir anlayış ile görevimize devam etme arzusu ve azmindeyiz.

Sizlerden aldığımız güç ve destek ile; Borsamızı, üyelerimizi ve ilçemizi  bundan sonrada her satıhda en iyi şekilde temsil etme, etkin kılma misyonumuzu devam ettirme gayreti ve çalışması içerisinde olacağız

Seçimlerimize bizzat gelen, daha sonra telefon, mesaj yolu ile bizlere tebriklerini ileten tüm dostlarımıza, seçimlerimizin   demokratik bir ortamda gerçekleşmesine katkıda bulunan tüm üyelerimize, bizleri yalnız bırakmayan değerli basın mensuplarına ve ilgi gösteren her kişi ve kuruma şahsım ve meclis üyelerim adına  verdikleri destekler için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Daha nitelikli ve daha kurumsal bir Borsa olmak yolunda tüm paydaşlarımızın desteklerini bir kez daha talep ederken seçimlerimizin camiamıza, bölgemize ve genel anlamda ülkemize  hayırlara vesile olmasını diliyorum.”dedi.

Anahtar Kelime:
WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı