Fevzi Çakmak Mahallesi Hak Ettiği Hizmeti Alıyor

520

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ünye’de ziyaretlerde bulundu. Ünye Fevzi Çakmak Mahallesinin asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Enver Yılmaz, Ünye’de yatırım ve planlanan projelerini basın mensuplarına anlattı.

Başkan Enver Yılmaz,” Alt yapı ve sıcak asfalt çalışmalarımız tamamen bittiğinde Ünye’mize kazandırdığımız hizmetlerimizin ne kadar güzel olduğunu hepimiz göreceğiz. Şu anki Muhtarımız Hasan Çalışkan Ünye Belediyemizden istiyor ki burada hizmetin gelmesi sağlanıyor. Sivil toplum kuruluşlarının güçlü olmasına destek vereceği. Bizler hiç bir zaman dedikodulara bakmadık. Sadece hizmetin en iyisine layık olan vatandaşlarımızı düşüyoruz.”  dedi.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, ” Buranın dış cephe çalışmaları, üzerinde bulunmuş olduğumuz asfalt çalışması bu  bölgede yürüyen çalışmalar Ünye Belediyesi olarak bizler şehrin her noktasına dokunmaya gayret ediyoruz .”dedi.

Koskoca Mahallede Kanalizasyon Yoktu

Ünye Fevzi Çakmak Mahallesinde vatandaşlara seslenen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz,” Koskoca Fevzi Çakmak mahallesinde kanalizasyon yoktu. Önümüzdeki günler çalışmalarımıza hız kazandırarak ana yollar ve bağlantı yolları olmak üzere her yeri sıcak asfalta kavuşturacağız.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı