Belediye Başkanı Av. Ahmet Çamyar Avukatlar Gününü Kutladı

650

Ünye Belediye Başkanı Avukat Ahmet Çamyar, Avukatlar Günü dolayısıyla bölgede görev yapan meslektaşları ile akşam yemeğinde bir araya geldi

Avukatlar Günü münasebetiyle verilen yemeğe Ünye Kaymakamı Av. Ümit Hüseyin Güney, Cumhuriyet Savcısı Soner Aygün, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mevlana Gözüböyük, Ordu Baro Başkanı Av. Haluk Murat Poyraz, Ordu Barosu Ünye Temsilcisi Av. Murat Şener avukatlar ve eşleri katıldı.

Gecede meslektaşlarının günlerini kutlayan Ünye Kaymakamı Av. Ümit Hüseyin Güney, Cumhuriyet Savcısı Soner Aygün, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mevlana Gözüböyük ve Baro Başkanı Av. Haluk Murat Poyraz birer konuşma yaptılar. Düzenlenen program nedeni ile Başkan Çamyar’a teşekkür ettiler.

Ünye Belediye Başkanı Av. Ahmet Çamyar ise geceye katılanlara hitaben yaptığı konuşmada, “Öncelikle 5 Nisan Avukatlar günümüz kutlu olsun. Ben hukukçu olmakla her zaman öğünen birisiyim bugün yine geçmişe doğru yolculuk yapsak ne olursun diye sorsalar hiç düşünmeden ben yine Hukukçu olurum derim. Ben tercih sırasında 1’den 5’e kadar Hukuk Fakültesi yazmıştım ve ilk sırada ise İstanbul Hukuk Fakültesi vardı. İstanbul Hukuk Fakültesini tercih etmemdeki sebep de şu deniz olmayan memlekette yaşayamam düşünceydi nihayetinde şimdi ise Bu Cennet vatan memleketimizde sizlerin bize tevdi etmiş olduğu emaneti Belediye Başkanlığı olan görevi layıkıyla getirmeye çalışıyorum. Programımıza katılımlarından dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Avukatlar geceye eşleri ile beraber katıldılar ve hoşça vakit geçirdiler.

 

 

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı