Kayabaşı Yolu Sıcak Asfalta Kavuşuyor

428

Ordu il genelinde önemli grup yollarını sıcak asfaltın konforuyla buluşturan Ordu Büyükşehir Belediyesi, bağlantı yollarını da modern görünüme kavuşturmak için yoğun mesai harcıyor.

Topluca-Gökömer-Kayabaşı yolunun 16 km’lik kısmında sıcak asfalt çalışmasını tamamlayan ekipler birçok mahallenin bağlantı sağladığı Kayabaşı Mahalle Yolu’nda çalışmalara devam ediyor.

“Şehrin Önemli Arterlerinde Başlattığımız Asfalt Çalışmasını Mahalle Yollarına Taşıdık”

Büyükşehir Belediyesi’nin yol konusunda ciddi mesai harcadığını söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Ekiplerimiz altyapı imarının ardından üstyapıda da dikkat çeken önemli işlere imza atıyor. Yollarımızdaki modern görünüm de bunun en önemli göstergesi. Şehrin önemli arterlerinde başlattığımız sıcak asfalt çalışmasını mahalle yollarına taşıdık. Bu kapsamda programa aldığımız Kayabaşı Mahalle yolumuzda çalışmalarımız sürüyor. Toplam uzunluğu 2.6 km olan yolun 1700 metresinde sıcak asfalt serimi tamamlandı. Çalışmalar tamamlandığında Zafer, Topluca, Şenocak, Gökömer, Alınca, Hürriyet, Cumhuriyet, Alisayvan, Erenli, Gerce, Ortaköy, Pelitli, Aydınlık ve Bahariye Mahallelerimize ulaşım daha kolay ve konforlu hale gelecek” dedi.

“Yapılan Çalışmanın Bir Benzerini Daha Görmedik”

Yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren mahalleliler ise “20 yılda yapılmamış işleri Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Enver Yılmaz 3 yılda gerçekleştirdi. Kaç seçim geçirdik şimdi yapılan çalışmanın bir benzerini daha görmedik. Önceden tozdan duramadığımız, araçlarımızla geçerken hasar meydana gelen yolumuz genişletildi ve şimdi sıcak asfalta kavuşturuluyor. Hizmetten oldukça memnunuz. Emeği geçenlerden Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

 

 

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı