Eşinin Hastalığından Dolayı Çalışamıyor

485

Ünye Erenyurt Mahallesinde yaşayan  48 yaşındaki 3 çocuk babası Osman Kocaoğlu eşinin sara ve şeker hastası olması nedeniyle evden dışarı çıkamıyor. 20 yıl önce eşi Derya Kocaoğlu ile evlenen inşaat ustalığı yapan Osman Kocaoğlu, eşinin sık sık sara nöbeti geçirmesi üzerine çalışamıyor. 3 çocuğunun okulda olması nedeniyle eşinin aniden nöbet geçirmesinden korkan Osman Kocaoğlu bu duruma yetkililerden yardım bekliyor.

Çocuklar Okulda Ben Evde

Eşinin ani sara nöbetleri geçirmesinin korkusunu yaşadığını söyleyen Osman Kocaoğlu,” Eşimle 20 yıl önce evlendik. Hastalığı nedeniyle şehir dışına çıkamıyorum. İnşaat ustalığı yapıyorum. 3 tane çocuğumuz okuyor. Evde bir çocuğumuz geldiğinde ben sadece aşağıya odun almaya çıkıyorum. Tek sorunumuz eşimin hasta olması”dedi.

Beni Yalnız Bırakamıyorlar

Hastalığı nedeniyle evde yalnız kalamadığını söyleyen Derya Kocaoğlu,” Eşim yıllardır inşaat ustalığı yapıyor. Sık sık sara nöbeti geçirdiğim için eşim yada çocuklarım evde beni yalnız bırakamıyor. Çocuklar okulda olduğu anda eşim yanımda oluyor. Her sene gurbette inşaat için çalışmaya gidiyordu. Hastalığım başladığı günden itibaren şimdi sadece evde beni bekliyor” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı