Seyran Parkta Sona Gelindi

482

Başkan Tezcan, ‘Seyran Park’ Çalışmalarını Yerinde İnceledi

Altınordu Belediyesi tarafından yapılan ve Bucak Mahallesi’nin çehresini değiştirecek olan ‘Seyran Park’ projesinde sona gelindi.

Şehrin nefes almasına olanak sağlayan park ve yeşil alanlar inşa eden Altınordu Belediyesi 30 Mart Yerel seçimlerinden bu yana yaptığı çalışmalarla Altınordu’ya çok sayıda park ve yeşil alan kazandırdı. Park ve yeşil alan çalışmalarına ara vermeksizin devam eden ve birçok çalışmaya imza atan Altınordu Belediyesi, bu kapsamda başlattığı ve Bucak Mahallesinin çehresini değiştirecek olan Seyran Park’ta ise sona geldi.

Çok Kapsamlı Bir Park Olacak

Altınordu’nun yoğun nüfuslu mahallelerinden olan Bucak Mahallesi 363. sokak yanında yeniden inşa edilen ‘Seyran Park’ projesinde ekiplerin hummalı çalışması sonrası park kullanıma hazır hale getirildi. İçerisinde 2 adet çocuk oyun grubu, basketbol sahası, macera oyun grubu, fitnes alanı, yeşil alan ve otopark bulunan ‘Seyran Park’ toplamda 2 bin metrekarelik bir alan üzerine kuruldu. Son olarak güvenlik kameraları ve çimlendirilmesi yapılacak olan ‘Seyran Park’, tamamlandığında Bucak Mahallesinin en gözde mekanlarından bir tanesi olacak.

Başkan Tezcan: “Vatandaşlarımızın Mutluluğu İçin Çalışıyoruz”

Son düzenlemelerin yapıldığı ‘Seyran Park’ta incelemelerde bulunan Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan ve Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldılar. Devam eden çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, Bucak Mahallesi’ne çok özel bir park yapıldığını söyledi. Vatandaşların mutluluğu için çalıştıklarını ifade eden Başkan Tezcan, “Bucak Mahallesi’nde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile mahallemize ‘Seyran Park’ adıyla çok amaçlı bir park kazandırdık. Parkımızda çalışmalar tamamlandı ve artık son rötuşlar yapılıyor, sadece güvenlik kameralarının montajı ve çimlendirme çalışmaları kaldı. Mahalle sakinlerimizin kullanacağı çok amaçlı parkımızı çok kısa bir süre sonra hizmete açacağız. Tüm gayret ve çabamızla toplumun mutluluğu için özel çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. ‘Seyran Park’ Bucak Mahallemize ve Altınordu ilçemize hayırlı olsun” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı