Ünye 1957 Spor Çakır’a Emanet

704

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4’üncü gruba şampiyonluk hedefiyle başlayan Ünye 1957 Spor’da takımın yeni yönetiminin oluşmaması nedeniyle birçok oyuncu takımı terk ederken, yeni yönetim oluşturulup takım ikinci yarıya hazırlanmaya çalışılıyor. Aralık ayında kongreye giden ancak yeni bir yönetim kuramayan Ünye 1957 Spor’da oyuncuların birçoğu takımdan ayrıldı. İkinci devreye başlayacak fakat  elinde  şampiyonluk için yeterli oyuncusu bulunmayan Ünye 1957 Spor için Kaymakam Ümit Hüseyin Güney devreye girdi. Yeni yönetimin oluşturulması için yoğun bir çaba sarf eden kaymakam güney, ekip oluşturulması için  ilçedeki işadamlarıyla görüşmelerini sürdürüyor.

Takımın Başına Çakır Getirildi

Öte yandan teknik direktörlük görevinden istifa eden İbrahim Yıldırım’ın yerine çağlar çakır getirildi. Takımda kalan mevcut oyuncularla bugün çalışmalara başlaması beklenen Çakır’ın ikinci devre başlayana kadar takımı hazır hale getirmeyi planlıyor. Çakır’ın yardımcılığını ise Mehmet Dönmez yapacak.

Oyuncular Geri Çağırıldı

Takımdan ayrılan ve paraları ödenen oyuncular ise kulübe geri çağırıldı fakat takımdan ayrılan bazı oyuncuların geri gelmek istemediği öğrenildi. Kulüp temsilcilerinin oyuncularla yapacağı son görüşmenin ardından takımdan yine ayrılmak isteyen futbolcuların aldıkları paranın bir kısmını kulübe geri iade etmesi halinden takımdan ayrılabileceği bildirildi.

 

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı