Ünye’yi Karıştıran Görüntüler Tiyatro Çıktı

636

Ünye’de meydana gelen olayda kimliği belirlenemeyen bir kişi yanındaki bayanı sözde bıçaklayarak kaçtı. Liseler Mahallesi Sanat Sokağı’nda yaşanan olayda eşi yada sevgili olduğu bilinmeyen bir bayanı defalarca sözde bıçaklıyor gibi yapan şahıs ve videoyu çeken kişilerin Ünye’nin adını farklı duyurmak için tiyatro yaptıkları öğrenildi.

Görüntülerde bayana üzerinden çıkarıp kurgu üzerine saplayan kişinin olay yerinden kaçtığı görülürken, görüntüleri çeken kişilerin ise bayanın yanına yaklaştığı görülüyor. Olayın gerçek bir olaymış gibi sosyal medyaya düşmesinin ardından Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğünden açıklama geldi.

Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğünden edinilen bilgilere göre,” Olay Ünye Emniyet müdürlüğü ekiplerine bağlı bütün teşkilatta bulunan arkadaşların takip ettiği, bir haftada, bir ayda yada dün akşam elllerie ulaşan bir asayiş olayı, yada bir ihbar dahi olmadığı öğrenildi. Son bir yıl içerisinde ise emniyet teşkilatına gelen ihbarlarda bir bıçaklama olayı dahi yaşanmazken, yapılan araştırmalarda bir kaç kişinin gündem yapmak için çektiği video görüntülerini sosyal medyaya servis ettiğini öğrenildi. Gerekli araştırmalarımıza devam eden Ünye İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı siber ekiplerininde olayı incelemekte olup, şu anlık alınan sonuçların olayın tamamen bir kurgu ve tiyatrodan ibaret olduğunu öğrenildi.

Olay anının ne zaman yaşandığı bilinmezken, polis şimdi görüntülerdeki kişileri ve görüntüleri çeken kişileri arıyor.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı