Yeni Başkan Murat Ülgen Oldu

1223

Ünye 1957 Sporun yeni başkanı Murat Ülgen oldu. Ünye 1957 Spor’un yeni yönetim kadrosu ise, Başkan Murat Ülgen, Genel Sekreter İrfan Tosun, As Başkan Mustafa Çakmakçı, Başkan Yardımcısı ve Muhasebe Ercan Yıldırım, Başkan Yardımcısı Hamza Alp, Tesislerden Ve Dış İşlerden Sorumlu Cengiz Çalık, Üye Muhammet Kışla, Futbol Şube Ve Alt Yapı Sorumlusu Murat Özkaya, Spor Salonları Sorumlusu ise Cavit Arslan oldu.

Ünye 1957 Spor’un Abdullah Sarı Başkanlığındaki yönetimin görevi bırakmasının ardından sıkıntılar yaşanan takımda Murat Ülgen yeni oluşturulan listede başkan olurken sezon sonuna kadar bu görevini sürdürecek. Kulüpte yeni yönetim oluşarak takım ikinci devre hazırlıklarına başladı. Ünye 1957 Spor’un yeni yönetim listesi Murat Ülgen başkanlığında oluştu.

Ateşten Gömlek Giydik

Basın mensuplarıyla bir araya gelen Ülgen ve ekibi önümüzdeki süreci değerlendirdi. Ülgen yaptığı açıklamada, “Kapanan Ünyespor’dan sonra Ünye 1957 Spor kulübümüzde kapanmak üzereydi. Ünye’mizin önde gelenleri sayın Kaymakamız başta olmak üzere yaklaşık 2 aydır çok büyük mücadele verdiler. Birçok insanlara gidildi ama kulüp sahipsiz kalıp kapanmak üzereydi. 2000 yılında Ünye Belediyespor olarak kurduğum bu takımda kurucu başkanlık, takım kaptanı, malzemecilik, genel kaptanlık olmak üzere her kademede bulundum. Bu takımın kapanmasına gönlüm el vermiyordu. Kimse de sahip çıkmıyordu. Biz ateşten gömlek giyerek elimizi gördüğünüz gibi taşın altına koymak üzere Ünyelilere Ünyespor severlere bu acıyı yaşatmamak adına bu işe soyunduk” dedi.

Ülgen hiçbir vaatte bulunmadığını ifade ederken mutlaka hedeflerinin olduğunu ifade eden Ülgen,”Ben öncelikle başta buraya bedelsiz çalışmak üzere gelen sevgili teknik ekibe, Yönetici arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum.Ünyeliler biz sahaya çıktıktan sonra bizim yanımızda mutlaka olacaklardır. Sadece bizim düşüncemiz bu yönde. Yozgatspor’un 5 puan gerisinde olan bir Ünyespor kulübünü kapatmaya gönlümüz el vermezdi ve çıkıp onur mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz. Hiç kimseye şampiyonluk sözü vermiyoruz ama bunun için elimizden geleni yapacağız. Giden birçok arkadaşımızı geri çağırdık. Kamp yapmadan sahaya çıkıyoruz. Önümüzde zorlu bir süreç var. Ben bu takıma gönül veren tüm arkadaşlarımıza, taraftarımıza ve Ünyelilere teşekkür ediyorum. Sahaya çıktığımızda tribünde bizi yalnız bırakmasınlar.” “Süreç Zor” Bugün itibariyle Ünye 1957 Spor saha indi. Zor bir süreç. Futbolcularımızın bir çoğu aramıza katıldı. Elimizden geldiğince bize verilen bu görevi en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz. Bu süreci sadece futbolcularla değil tüm Ünye ile birlikte atlatmak istiyoruz. İnşallah ikinci yarı tüm Ünyelilerin keyifle izleyebileceği bir Ünye 1957 Spor yaşatmak istiyoruz. Kapanan Ünyespor’dan sonra Ünye 1957 spor kulübümüzde kapanmak üzereydi. Ünye’mizin önde gelenleri sayın Kaymakamız başta olmak üzere yaklaşık 2 aydır çok büyük mücadele verdiler. Birçok insanlara gidildi ama kulüp sahipsiz kalıp kapanmak üzereydi. 2000 yılında Ünye Belediyespor olarak kurduğum bu takımda kurucu başkanlık, takım kaptanı, malzemecilik, genel kaptanlık olmak üzere her kademede bulundum. Bu takımın kapanmasına gönlüm el vermiyordu. Kimse de sahip çıkmıyordu. Biz ateşten gömlek giyerek elimizi gördüğünüz gibi taşın altına koymak üzere Ünyelilere Ünyespor severlere bu acıyı yaşatmamak adına bu işe soyunduk” dedi.

Giden Bir Çok Arkadaşımızı Geri Çağırdık

Ülgen hiçbir vaatte bulunmadığını ifade ederken mutlaka hedeflerinin olduğunun da altını şu sözlerle çizdi; “ben öncelikle başta buraya bedelsiz çalışmak üzere gelen sevgili teknik ekibe, Yönetici arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum.Ünyeliler biz sahaya çıktıktan sonra bizim yanımızda mutlaka olacaklardır. Sadece bizim düşüncemiz bu yönde. Yozgatspor’un 5 puan gerisinde olan bir Ünyespor kulübünü kapatmaya gönlümüz el vermezdi ve çıkıp onur mücadelemizi sonuna kadar vereceğiz. Hiç kimseye şampiyonluk sözü vermiyoruz ama bunun için elimizden geleni yapacağız. Giden birçok arkadaşımızı geri çağırdık. Kamp yapmadan sahaya çıkıyoruz. Önümüzde zorlu bir süreç var. Ben bu takıma gönül veren tüm arkadaşlarımıza, taraftarımıza ve Ünyelilere teşekkür ediyorum. Sahaya çıktığımızda tribünde bizi yalnız bırakmasınlar.”

“Süreç Zor”

Bugün itibariyle Ünye 1957 Spor saha indi. Zor bir süreç. Futbolcularımızın bir çoğu aramıza katıldı. Elimizden geldiğince bize verilen bu görevi en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz. Bu süreci sadece futbolcularla değil tüm Ünye ile birlikte atlatmak istiyoruz. İnşallah ikinci yarı tüm Ünyelilerin keyifle izleyebileceği bir Ünye 1957 Spor yaşatmak istiyoruz” dedi.
Ünye 1957 Spor’un yeni yönetim kadrosu ise, Başkan Murat Ülgen, Genel Sekreter İrfan Tosun, As Başkan Mustafa Çakmakçı, Başkan Yardımcısı ve Muhasebe Ercan Yıldırım, Başkan Yardımcısı Hamza Alp, Tesislerden Ve Dış İşlerden Sorumlu Cengiz Çalık, Üye Muhammet Kışla, Futbol Şube Ve Alt Yapı Sorumlusu Murat Özkaya, Spor Salonları Sorumlusu ise Cavit Arslan oldu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı