Ünye 1957 Spor Isınmaya Başladı

544

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de ikinci devre hafta sonu oynanacak maçlarla başlayacak. 4.Grup’ta ilk devreyi 2. sırada bitiren Ünye 1957 Spor, ikinci yarının ilk maçında Altınordu Belediyespor’u Ünye Şehir Stadı’nda konuk edecek. Mücadele yapılan değişiklikle Cumartesi günü saat 14.00’te oynanacak.

Cumartesi günü saat 14.00’da oynanacak Altınordu Belediyespor karşılaşmasıyla ve takım hakkında açıklamalarda bulunan Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü Çağlar Çakır, taraftarlara seslenerek şunları söyledi:

Antrenmanlarımıza başladık. Hesapta olmayan bir şey ile maçımız bir gün erkene alındı. Çalışma süremiz bir gün kısalmış oldu ama toparlamaya çalışıyoruz. Yeni gelen, hazır olan, olmayan oyuncularımız var. Bugün de sahamızda taktik bir çalışma gerçekleştireceğiz ve Cumartesi günü oynanacak maça en iyi şekilde hazırlanacağız”

Zamanın kısıtlı olduğunu ve bu kısıtlı sürede ellerinden gelen tüm çalışmaları yapacaklarını söyleyen Ünye 1957 Spor Teknik Direktörü Çağlar Çakır, “Bu maçta iyi bir sonuç alırsak önümüzdeki 2-3 haftalık süreçte takımımız hazır hale gelecektir. Tek sıkıntımız fiziksel sıkıntılardır ve onu da aşmaya çalışıyoruz. Takımın moralleri iyi durumda, dönen oyuncuların sayısı da arttı, yaptığımız takviyeler de iyi uyum sağladı. İnşallah Cumartesi günü oynanacak maçta 3 puanla ayrılacağız” dedi.

Cumartesi günü oynanacak olan maça Ünyeli vatandaşları davet eden Teknik Direktörü Çağlar Çakır, “Ünye halkı futbolu seviyor ve Ünyespor’u daha çok seviyor. Ben inanıyorum ki Cumartesi günü Ünyespor’a gönül verenler bu stada gelip takımımızı destekleyeceklerdir. Çünkü Ünyespor her zaman Ünyelilerin gönlünde yer etmiş bir sevdadır. Bizim de onların desteğine çok ihtiyacımız var. Stada gelemeyenlerin de dualarına ihtiyacımız var. Bizler bu takıma gönül veren insanları ve Ünyelileri mutlu etmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Herkesi Cumartesi günü stada bekliyoruz” şeklinde konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı