Tora Çolak Ve Otantik Türk Müziği Konseri Düzenlendi

635

Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Ordu Valiliği birlikteliğiyle Kültür Sanat Merkezinde “Yücel Arzen Şarkıları, Tora Çolak ve Otantik Türk Müziği Konseri” düzenlendi.

Birbirinden güzel eserlerin Ordulu sanatseverlerin beğenisine sunulduğu programa Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Vali Yardımcıları Ekrem Ballı, Ahmet Arık, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan ve çok sayıda davetli katıldı.

“Surda Bir Gedik Açtık Ve Sakarya Türküsü” Salonu Coşturdu

Ordu Kültür Sanat Merkezinde gerçekleştirilen konser büyük bir beğeni ve ilgiyle izlendi. Necip Fazıl Kısakürek’in eserleri, Surda Bir Gedik Açtık ve Sakarya türküsünü de seslendiren Yücel Arzen, Tora Çolak ve arkadaşları Ordulu sanatseverlerden tam not aldı.

Başkan Tekintaş, “Bu Tarz Etkinlikleri Tekrar Yaşamayı Arzu Ediyoruz”

Dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattıkları için Yücel Arzen ve ekibine teşekkür eden Başkan Tekintaş, “Necip Fazıl ödüllerinin taktim edildiği gecede Yücel Bey ve ekibini de canı yürekten izlemiştik. Bugün burada olmanız son derece önemliydi. Bu güzel gece için Yücel Arzen, Tora Çolak ve bütün ekibe çok teşekkür ediyorum. Böyle geceleri yaşamayı her zaman arzu ediyoruz. Sakarya Türküsü bizim okul yıllarımızda dilimizden düşmeyen en önemli şiirlerden bir tanesiydi. Bu vesileyle Necip Fazıl’ı bir kez daha anmış olduk. Allah mekânını cennet eylesin, bize güzel eserler bıraktı” dedi.

Konserin sonunda Başkan Engin Tekintaş ve protokol üyeleri tarafından sanatçılara plaket ve çiçek takdiminde bulunuldu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı