Başkanlar Basınla Bir Araya Geldi

365

Ak Parti Ünye Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı ve Ak Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan Ünye Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde basın mensuplarıyla kahvaltı programında bir araya geldi.

Programda basın mensuplarının görüşlerini dinleyen ve hoş sohbetlerde bulunan  Ünye Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Tavlı, “Bu dönem Ünye’nin çok büyük şansı var. Ünye’nin değil Ordu’nun şansı var. Ordu’nun değil Bölge’nin şansı var. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hilmi Güler bölgemiz için büyük bir şans. Sayın Cumhurbaşkanımızın onlara ricası üzerine ilimize gönderilmesi sadece ilimiz açısından değil bölgemiz açısından da çok büyük enerji ve sinerji kuracağı kanaatindeyim. Dedikodu ve fitne fesattın olmadığı bir süreçte sayın genel başkan vekilimizin Ünye için ne kadar sevdalı olduğunu Ünye ne kadar hizmet etmekle ilgili düşüncelerin olduğunun biz farkındayız. Bu süreçte Büyükşehir belediyesi ile birlikte Sayın Genel Başkan Vekilimiz Numan Kurtulmuş Bey ile birlikte ve aynı zamanda Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Hilmi Güler beyin seçilmesiyle birlikte Ordu da çok güzel günlerin tekrarı böyle güneş gibi yaz güneşi gibi doğacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Ünye Belediye Başkanlığına Hüseyin Tavlı’nın doğru isim olduğunu söyleyen Ünye Ak Parti İlçe Başkanı Kenan Selim Argan, “Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Tavlı ilçe başkanlığını görevini malumunuz bırakmak durumunda kaldı. Ünye’ye iyi hizmetlerde bulanacağına ben inanıyorum. Ünye’miz açısından baktığınız zaman belediye başkan adaylığı noktasında çok doğru bir isim olduğunun kanaatindeyim. İlçe başkanlığı ile ilgili iki gün önce partimizde temayül toplantısı gerçekleştirildi ve Ankara’ya çağrıldık Ankara’da komisyon huzurunda mülakatlar ve değerlendirilmesi üzerine Ünye İlçe Başkanlığı bize tebliğ edildi”dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı