19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti’nden Ziyaret

307

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdoğan Erişen ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Ziyaret kapsamında Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 17. Başkanlar Kurulu Toplantısı’na sunduğu katkılar için Başkan Tekintaş’a teşekkür plaketi takdim edildi.

Başkan Tekintaş, “Yaptığımız Her Türlü İyi İşin Altına Atılan İmzalar, Millet Adına Atılan İmzalardır”

Ordu’nun tanıtımı noktasında bu tür organizasyonların önemli olduğunu ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “Bu organizasyonlar çerçevesinde en önemli gördüğümüz husus, ilimize gelen misafirlerin ağırlanma sürecinden uğurlanma sürecine kadar gördükleri ilgi ve gittikleri yerlerde bizden iyi bir şekilde söz etmeleridir. Misafirlerimiz buradan döndüklerinde kendi il ve bölgelerinde bu süreci büyük bir özveriyle paylaştıklarını görüyoruz. Bundan da mutluyuz. Büyükşehir ve Altınordu Belediyemiz, Valilik ve ilgili kurumlar ile bu tip organizasyonlarda iş birliği yapıyoruz. Bu ortaklık hem basın camiasında hizmet veren sizler için önemli hem de ilimizin, belediyemizin ve yapılan hizmetlerin tanıtımı için önemlidir. Bu vesileyle sizlere çok teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki misafirleri burada ağırlarken bir eksiklik bırakmamak üzere büyük bir gayret gösterdiniz. Biz de bu süreçte mümkün olduğunca maddi ve manevi katkılarımızı sunarak bu çalışmaların birlik içinde yürümesine gayret ettik. Bu teşekkür plaketini millet adına aldığımızı ifade etmek isterim. Çünkü Ordu halkı adına onları burada ağırlamış olduk. Yaptığımız her türlü iyi işin altına atılan imzalar, millet adına atılan imzalardır” dedi

Başkan Erişen, “Engin Bey’le Çok Rahat Çalıştık”

Toplantının başarıyla gerçekleştirildiğini söyleyen Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdoğan Erişen, “İlimizde gerçekleştirdiğimiz Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanlar Kurulu Toplantısı 77 cemiyet ve 8 federasyon başkanının katılımıyla başarıyla tamamlandı. Toplantının haberlerde yer bulması ile ilin tanıtımına da ciddi katkı sunulmuş oldu. Teşekkürlerimizi bir kez daha iletiyoruz. Şehrimizin tanıtılması noktasında Başkan Tekintaş’tan Altınordu ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde çeşitli taleplerimiz oldu. Sağ olsun bizleri geri çevirmedi. Kendisiyle çok rahat çalıştık. Bu manada da kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı