31 Mart Akşamı Zaferi Birlikte Yaşayacağız

625

Çaybaşı Belediye Başkanı İsmet Yanık Büyük Birlik Partisinden Adaylığı açıkladı. Başkan Yanık,Çaybaşı Meydanında vatandaşlarla bir araya gelerek,” 31 Mart akşamına kadar kapı kapı gezeceğiz.”dedi.

Vakit Sizinle Hasbihal Etme Vakti

Çaybaşı Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı İsmet Yanık,”Vakit sizinle hasbıhâl etme vakti, vakit Çaybaşı’nda birlik vaktidir. Çıktığımız bu yolda hep beraber kazanacak ve Çaybaşı’na kazandıracağız. Biz Cumhurbaşkanımızı seviyoruz. Çıktığımız bu yolda Büyük Birlik Partisi’nden aday oldum. Büyükşehirlerde Büyük Birlik Partisi ittifak yapan bir partidir. Bizim Ak Parti ve Cumhurbaşkanı sevdamız bitmeyecek. Büyük birlik partisinden seçimi kazandığım gün Çaybaşı’nın ne kadar sorunu varsa hepsini ben Cumhurbaşkanının önüne koyacağım. Hayaliniz yoksa düşünceniz yoktur. Düşüncen yoksa hayalleri gerçekleştiremezsiniz. İster belediye başkanı olun ister bir başkası mutlaka hayalleriniz ve hukukunuzun geniş olması lazım. Gençler size sesleniyorum. Hayallerinizi genişletin ve büyütün”

Bundan Sonra Kapı Kapı Dolaşma Vakti

Vatandaşlara kapı kapı dolaşarak gönüllere girilmesini söyleyen Başkan Yanık,” Şimdi bizler kapı kapı dolaşacağız. 31 Mart akşamına kadar ve Ordu’da 19 ilçe içerisinde Çaybaşı’na en yüksek oy oranı ile bu kardeşinize kazandıracaksınız. Beni mahcup etmeyeceğinize güveniyor ve inanıyorum. 31 Mart akşamı o seçim zaferinin sonucunu hep beraber yaşayacağız” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı