Başkan Sezgül’den Takıma Moral

707

Ünye Belediye Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül, Ünye 1957 Spor’u ziyaret etti. Pazar günü oynanacak olan maç öncesi hazırlıklarını sürdüren Yeşil- Beyazlılar Ünye Şehir Stadı’nda antrenman  yaptı. Başkan Vekili Sezgül’ün tatlı ziyareti herkese moral olurken, oyuncuların motive olduğu gözlemlendi.

Önce Tatlı Sonra Destek

Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül oyunculara antrenman öncesi tatlı ikramında bulundu. Oyuncularla bir araya gelen Sezgül,”Ünye 1957 Sporun zor günler geçirdiğini hepimiz görüyoruz. Bizde tabi yasalar ve kanunların bize vermiş olduğu yetkiler çerçevesinde sizlere destek olmaya çalışıyoruz. Tabi ki bizim yasaların dışına çıkmamız söz konusu değil. Yasaların bize vermiş olduğu yetkiyi sizlere destek amaçlı kullanıyoruz. Umarım bundan sonra daha başarılı olursunuz. Bundan önceki dönemlerde Ünye 1957 Spor’un reklamından ziyade, kişilerin reklamı biraz böyle öne çıktı. Ve bu kişilerin reklamı da Ünye Spora biraz Pahalıya  sebep oldu. ” şeklinde konuştu.

Ünye Spor Kulübü Başkanı Murat Ülgen, “ Nihayet çok mutlu olduk ki takımımızı görüldüğü gibi yeşil sahalara çıkarmayı başardık. Ünye hiçbir zaman sahipsiz kalmaz. Ünye Spor şehrimizin tanıtım aracıdır. Burada alacağımız galibiyetlerle de Ünye’mizin adını gittiğimiz her yerde duyurmak istiyoruz” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı