Minik Sporculardan Kaymakam Güney’e Ziyaret

620

Antalya’da düzenlenen Wushu-Kung Fu Türkiye Şampiyonası’nda derece yapan Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübüne bağlı minik sporcular Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’i ziyaret etti. Antalya’da düzenlenen Wushu-Kung Fu Türkiye Şampiyonası’nda derece yapan Ünye Dövüş Sanatları Gençlik ve Spor Kulübü’ne bağlı sporcuları Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Aydın Kuyumcu, antrenörleri Kenan Balcığlu, Burak Şıhman ve velileriyle birlikte Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney’i ziyaret ettiler.

İstikralı Şekilde Başarılarınız Devam Etsin

Ziyarette sporculara başarılarını dileyen Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney,”Sizleri yetiştiren, sizleri hazırlayan, her zaman yanınızda olup bu başarıları elde etmenize katkı sağlayan anne ve babalarına teşekkür ediyorum. Herkesin fark edebileceği sporcularımız son derece edepli, görgülü, disiplin içerisinde hem sportif başarıyı hem de okullarda ki ders başarısını birlikte yakalıyorlar. Ben sporcularımızın bu istikrar ve başarılarının devam etmesini diliyorum.” dedi.

Şampiyonada Azra Ocak 28 kiloda, Emirhan Tombaş 23 kiloda ve Ahmet Asaf Kurt 35 kiloda Türkiye Şampiyonu, Ege Enver Turna 23 kiloda, İlayda Veyisoğlu 56 kiloda, Elanur Altun 43 kiloda Türkiye ikincisi, İsa Musa Aşçı 29 kiloda, Bahri Sefa Temiz 56 kiloda Türkiye üçüncüsü olarak Ünye’ye 3 altın, 3 gümüş ve 2 bronz madalya kazandırmışlardı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı