Vaatlerle Değil, Gerçeklerle Geliyorum

649

Ünye Kaledere Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim İşçi Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemekte azalarıyla bir araya geldi. Kaledere Mahallesinin beş adayından biri olan İbrahim İşçi, muhtarlık için gönülleri kazanmaya devam ederken, mahallesinde hizmet için aday olduğunu söyledi.

Atatürk Parkında azaları ve basınla bir araya gelen İşçi,”Bizler “Bir Sevdadır Kaledere, Hep Beraber Güzel Günlere” sloganıyla Kaledere Mahallesi muhtarlık görevine talip olduk. Ben ve aza adayı arkadaşlarım Kaledere sevdası ile mahalleme en yakışır şekilde hizmet etmek için bu seçimleri kendimize ilke edindik. İlke ve gayemiz önce insanların kalbini kazanmak ve hayır dualarını alabilmektir. Ünye’mizin en eski mahallelerinden biri olan Kaledere Mahallesi’ni daha yaşanabilir örnek bir mahalle haline getirebilmek için mücadeleden kaçınmayacağız. Mahalle sakinlerimizin istek ve şikâyetleri doğrultusunda mahallemiz için gereken hassasiyeti ve önemi hep birlikte gece gündüz ayrımı yapmaksızın çalışmaya gayret göstereceğiz.” dedi.

Alo Muhtar Hattı

Ünye’de bir ilk olarak Alo muhtar Hattı’nı kuracağını söyleyen Muhtar Adayı İbrahim İşçi,”Ünye’mizde bir ilk olacak “Alo Muhtar Hattı” nıda ilçemize ve mahallemize de kazandıracağız. Vaatler sıralayan değil, vaatler gerçekleştirecek anlayışımızla Kaledere’miz için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağız. Koltuk için değil, hizmet için her daim çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

Muhtar Adayı İbrahim İşçinin Aza Adayları ise şöyle; Cihan vidinli (Esnaf), Ahmet Çakıroğlu (Esnaf), Işıl Yılmaz Külünk (Ev Hanımı),Aytekin Aktaş (Esnaf), İsmail Ocakdan (Esnaf), Reyhan Alparslan (Ev Hanımı), Murat Akbulut (Esnaf), Ömer Güney (Makina Mühendisi).

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı