Erdoğan Arıkan Ünye’ye Geliyor

644

TRT Spor Spikeri ve Spor Programları Yapımcısı Erdoğan Arıkan Ünye Futbol Kulübü’nün davetlisi olarak Ünye’ye geliyor. Ekranların sevilen ismi, başarılı sunucu Ünye’li gençlerle buluşarak deneyimlerini paylaşacak.

Kurulduğu günden bu yana saha içindeki başarılı çalışmalarının yanı sıra saha dışında da farklı projelere imza atan mavi-siyahlı futbol alt yapı kulübü spor alanında ön plana çıkmış, rol model olacak isimleri Ünyeli gençlerle buluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda daha önce ünlü teknik adam Mustafa Reşit Akçay’ı davet eden Ünye Futbol Kulübü bu defa da  Türk futbol tarihinin yurt içi ve yurt dışı organizasyonlarını ekranlarda bizlerle buluşturan deneyimli sunucu Erdoğan Arıkan’ı davet etti.

Amaçlarının spor meslek alanında rol model olmuş değerli isimleri kulüplerinde bulunan futbolcu adayı gençlerle buluşturarak onlara ışık tutması olduğunu ifade eden Ünye Futbol Kulübü Başkanı Metin Tamtürk,söyleşi programı için şu açıklamalarda bulundu; “Hep söylediğimiz gibi farklı bir alt yapı kulübü olarak farklı işlere imza atmaya devam ediyoruz.Futbolun sadece saha içinde oynanan bir oyun olmadığını,bu işin temelinde özgüven duygusunun gelişmesi gerektiğini biliyoruz.Bu anlamda bir çok söyleşi ve seminerler gerçekleştirdik.Ünye dışında özel ve prestijli turnuvalara katıldık.Erdoğan Arıkan’da yakın spor geçmişimize ekranlardan damga vurmuş bir isim.Kendisinin deneyimlerini,birikimlerini çocuklarımızla,gençlerimizle yüz yüze paylaşmasını çok önemsiyoruz.Ben söyleşimize tüm Ünyeli sporseverleri davet etmek istiyorum” dedi.

“Futbol ve İletişim” konulu söyleşi 9 Şubat Cumartesi günü saat 16:00’da Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleşecek.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı