14 Şubat “Güneş” Gibi Olacak

1023

14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala Ünye’de çeşitli kuyumcular indirim kampanyası yarışına devam ederken bunlara Güneş Kuyumcu’ da dâhil oldu. İlçede 22 yıllık kuyumculuk sektörü sahibi olan İbrahim Kolcu,” Bizlerde Güneş Kuyumcu ailesi olarak yaklaşan 14 Şubat Sevgililer gününe özel bir kampanya başlattık.”dedi.

Her yıl yeni indirimleri müşterilerine kazandırdığını söyleyen Firma Sahibi İbrahim Kolcu,”Her yıl farklı indirimleri ve farklı sürprizleriyle müşterilerine ekibiyle beraber en iyi hizmeti sunmaya çalışan Kolcu,”Her sezon olduğu gibi bu sezonda firmamız bir indirim kampanyası düzenledi. GDL pırlantamızda % 60 indiririmiz, Koçak pırlantamızda % 50 indiririmiz ve Sina pırlantamızda ise % 40 indirimlerimiz mevcut olup kalpli kolyemizde yanında hediyesidir. Saat çeşitlerimizde indirimlerimiz halen devam etmektedir. Bizlerde enflasyonla mücadele kapsamında görülmeyen bütün indirimleri firmamızda gerçekleştiriyoruz. Evlidir veya sözlüdür yada ilk evlenme teklifi edecek olan herkesi bu indirimlerimiz kapsamaktadır. Bu yıl bu zamana kadar yapılmayan indirimleri gerçekleştirdik.”dedi.

14 Şubat’tan sonra indirimlerin devam edeceğini söyleyen Güneş Kuyumcu Sahibi İbrahim Kolcu,” 14 Şubat sonrası ise müşterilerimize indirim amaçlı bir sürpriz yapmayı düşünüyoruz.”ifadelerini kullandı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı