Zahide Yetiş Ünyelilerle Buluştu

815

Televizyon program yapımcısı ve sunucusu Zahide Yetiş Ünye’de bayanlarla bir araya gelerek CeraVe cilt bakım kreminin tanıtımı yaptı.

Ünye Ramada Otelde gerçekleşen programda Zahide Yetiş cilt bakımı konusunda bayanlara önerilerde bulundu.

Uzun zamandır kadın kuşağında programı yaptığını ve sağlıkla ilgili bir iş yaptıklarını dile getiren Zahide Yetiş , “Sağlık en kıymetli, en önemli, en özenli olunması gereken program tarzı bence. Çünkü herkes size inanıp güvenip, sağlığını emanet ediyor bazen. Siz “Bunu yapmayın” dediğinizde yapmıyor. Çok büyük bir sorumluluk. O yüzden hem işin ciddiyetinin hem de işin keyfinin farkındayız. Bütün Dermatologlar CeraVe yazabiliyor. Pahalı da değil eczane satışı var.  Kendim de kullanıyorum ve çok memnunum. Bütün bayanlara da tavsiye ederim. Cildin nemlendirilmesi çok önemli ve sadece elimiz, yüzümüz değil tüm vücudumuzun nemlendirilmesi gerekir. Cilt nem istiyor. Cildimizin nemli mi yoksa kurumu olduğunu evde yapabileceğimiz çok basit yöntemlerle görebiliriz. Eğer vücutta nem yoksa vücudumuz kırışmaya başlıyor. Bu yüzden vücudu su ile içerden beslerken dışarıdan ise kremle beslemek gerekiyor. Biz CeraVe’yi öneriyorum. Çünkü denedim gördüm ve gayet memnunum. Cerave’nin en büyük özelliği ise 24 saat etkili olması. Bu krem derinin altına geçtiği andan itibaren nüfuz ediyor ve yavaş yavaş derinin içinde çoğalmaya başlıyor. Çoğaldıkça nem de devam ediyor. O yüzden çok kıymetli ve o yüzden bunu anlatmaya çalışıyorum” diye konuştu.

Programda Televizyon program yapımcısı ve Sunucusu Zahide Yetiş’e eşlik eden Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatolog Nalan Saraç ise cilt bakımı ile ilgili Ünyeli bayanlara tavsiyelerde bulundu.

Konuşmaların ardından Ünyeli bayanlar Yetiş’e merak ettikleri konularda sorularını yönettiler. Ayrıca programda CeraVe tanıtım broşürleri ve deneme ürünleri dağıtıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı