Bir Buket Çiçek Bin Kalp Kazandırır

585

Sevgililer Günü için stoklarını güncelleyen çiçekçilerde, 10 liradan 500 liraya kadar farklı türde çiçek bulmak mümkün.
Bu özel günün canlılık getirdiği sektörlerden biri olan çiçekçiler, vitrinlerini çekici hale getirip, çeşitlerini artırdı. Sevgililer Günü’nün vazgeçilmez hediyelerinin başında yer alan gülün fiyatı ise tanesi 10 TL’den satılacağını söyleyen çiçekçiler, önceki yıllarda olduğu gibi 14 Şubat’ın piyasaya hareketlilik getirmesini beklediklerini belirttiler.

Çeşit bolluğu ve hizmet kalitesiyle Ünye’de ve bölgede adından söz ettiren Berke Çiçek Tasarım İşletmecisi Murat Özkaya “Bir Buket Çiçek Bin Kalp Kazandırır” sloganıyla yola çıkarak, 14 Şubat Sevgiler Günü ile alakalı gazetemize açıklamada bulundu.

Berke Çiçek Tasarım İşletmecisi Murat Özkaya; “Berke Çiçek Tasarım Ailesi olarak tüm sevgililerin 14 Şubat Sevgililer Gününü kutluyoruz. Sevgililer günü hazırlıklarımızı tamamladık. Her yıl olduğu gibi bu yılda çiçek ve hediye çeşitlerimizi getirdik. Bu yıl sevgililer gününde de müşterilerimize hizmet etmek için buradayız. Sevgililer gününde gül satışlarımız daha yoğun oluyor. ‘Bir buket çiçek bin kalp kazandırır’ sloganıyla, doğanın çiçekle buluştuğu adres olan Berke Çiçek Tasarıma herkesi bekliyoruz” dedi.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı