MHP’den İadeyi Ziyaret

536

Ünye MHP İlçe Başkanı Hacı Demir ve Yönetim Kurulu üyeleri,Ünye Belediye Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül’ü, Ünye Müftüsü Ali Işık’ı, Ünye Kent Konseyi Başkanı Adnan Sobi’yi hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MHP İlçe Başkanı Hacı Demir ve yönetim kurulu üyelerini karşılayan, Ünye Belediye Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül, Ünye Müftüsü Ali Işık, Ünye Kent Konseyi Başkanı Adnan Sobi ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

45 yıldır aktif siyasetle uğraştığını ve amaçlarının millete hizmet olduğunu ifade eden Ünye Belediye Başkan Vekili Mehmet Yaşar Sezgül, “Ülkemiz üzerine oynanan oyunların arkasında hep Siyonizm var. Bunların ülkeyi bölmek, parçalamak ve küçültmek istediğini görüyoruz. Bugün siyasetin en önde gidenleri bunu görüyor. Bunu bir noktaya taşımak için SayınDevlet Bahçeli ve Sayın Cumhurbaşkanımız birlik ve beraberliği sağlamakta büyük bir gayret gösteriyorlar. İnşallah bundan sonrası çok daha iyi olacak, güzel olacak diye ümit ediyoruz” dedi.

Amaçlarının Ünye’ye hizmet olduğunu belirten MHP Ünye ilçe Başkanı Hacı Demir, “Hepimizin amacı yerelde Ünye’mize hizmet etmek. Genelde de Türkiye’ye hizmet etmek. Biz siyaseti yerelde 5 yıldan 5 yıla düşünürüz. Ama devlet büyüklerimiz siyaset yaparken 100 yıllık hesaplar yaparak yapıyor. Bizim liderlerimizin başlattığı politika kapsamında biz Cumhur İttifakı’nın tam destekçisiyiz. Bunu da güçlü bir şekilde göstermek adına ve hayırlı olsun demek amacıyla bugün sizleri ziyaret etmek istedik” şeklinde konuştu..

BİZİM HERHANGİ BİR PARTİMİZ YOK

Ünye Kent Konseyi Başkanı Adnan Sobi, Ünye’yle derlendiklerini ifade ederek, “Bizim Kent Konseyi olarak A partisi, B partisi diye bir partimiz yok. Bizim tek çatımız var o da Ünye. Yani bizim en üst tavanımızda Ünye’miz var. Sonuçta hangi görüşten olursak olalım Ünye’nin dertleriyle dertlenen bir durumdayız. Şehirde bir kaldırım taşının eksik olması da bizi ilgilendiriyor. Bir OSB’nin olmaması da bizi ilgilendiriyor. Ünye OSB, Ordu Üniversitesi Ünye Yerleşkesi, Ünye-Akkuş-Niksar Yolu, Ünye Limanı ve Kültür Sarayı projelerinin bir an önce hayata geçmesi gerekmekte. Bu konuda MHP Ünye İlçe teşkilatından destek istiyoruz” dedi

MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir, her meselede taşın altına ellerini koyacaklarını belirterek, “MHP olarak Ünye’de, Ünyeliye hizmet etmek adına biz taşın altına elimizi de gövdemizi de koymaya hazırız. Biz Ünye İlçe Teşkilatı, Ordu İl Teşkilatı olarak siyasi parti gözetmeden tüm milletvekillerimize giderek bu sorunlarımızı ilettik. Biz söz konusu Ünye olduğunda hiçbir siyasi parti gözetmeksizin birlikte mücadele etmeye her zaman hazırız. Ünye Kent Konseyi Başkanımıza bizi kabulünden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

ÜNYE’YE 500 PERSONELLE HİZMET EDİYORUZ

Ünye Müftüsü Ali Işık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ünye Müftülüğü olarak yaklaşık 500 personelle Ünye’ye hizmet ediyoruz. Ünye’de göreve başladığımız günden bu yana Ünye’yi, görevlilerimizi tanımaya çalışıyoruz. Bu anlamda şuan mevcut hizmet verdiğimiz alan bize yeterli gelemiyor. Çünkü Ünye 35 ilden daha büyük bir yapıya sahip ve 500 personelimize burada hizmet vermekte zorlanıyoruz. İnşallah yeni hizmet binamızda daha güzel hizmet sunacağız.” dedi.

MHP Ünye İlçe Başkanı Hacı Demir ise, devletin ve devletim tüm kurumlarının yanında olduklarını ifade ederek millete hizmet için yapılacak tüm çalışmalarda ellerinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Ziyaretlerinin ardından Milliyetçi Hareket Partisi Ünye İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri,  Ak Parti SKM’ni ziyaret ettiler.

 

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı