BAŞKAN TEKİNTAŞ, ŞAMPİYONLARI MAKAMINDA KABUL ETTİ

459

Türkiye Boks Federasyonu tarafından İstanbul’da düzenlenen Yıldızlar-Büyük Kadınlar Boks Şampiyonasında Ordu Büyükşehir Belediyespor Kulübü sporcularından 48 kg’da Türkiye birincisi olan Gamze Soğuksu ve 63 kg’da Türkiye ikincisi olan Pınar Karadere Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti.

BAŞARILI SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

Ziyarette sporcuları tebrik eden ve çeşitli ödüller veren Başkan Tekintaş, “İstanbul’da düzenlenen Yıldızlar-Büyük Kadınlar Boks Şampiyonası’nda 48 kg’da mücadele eden Gamze Soğuksu kardeşimiz Türkiye birincisi olurken 63 kg’da mücadele eden Pınar Karadere Türkiye ikincisi olarak göğsümüzü kabarttı. Gösterdikleri başarı için sporcularımıza şahsım ve Ordu Büyükşehir Belediyesi adına teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“İLİMİZİN ADINI HER ALANDA DUYURACAĞIZ”

Ordu’da sporun gelişmesi ve başarılı sporcuların yetiştirilmesi için her türlü desteği vereceklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş, “Büyükşehir Belediyesi olarak sporcularımızın en iyi noktaya gelmesi için bütün imkânlarısağlıyoruz. Hedefimiz Türkiye ve Avrupa’da yapılan müsabakalarda ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek. Bu çerçevede marka sporcular yetiştirerek ilimizin adını her alanda duyurmak” şeklinde konuştu.

“İLİMİZE YENİ BAŞARILAR KAZANDIRMAYI HEDEFLİYORUZ”

Spora verdiği destekten dolayı BaşkanTekintaş’a teşekkür eden sporcular Soğuksu ve Karadere, “ Bizlere her türlü imkânı sağlayan Büyükşehir Belediyespor Kulübüne ve hocalarımıza çok teşekkür ediyoruz. Kulüp olarak müsabakalara en iyi şartlarda hazırlanıyoruz. Hedefimiz yurt içinde ve yurt dışında ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek ilimize yeni başarılar kazandırmak” diye konuştu.

 

 

 

 

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı