Ülkü Ocakları Fırat Çakıroğlu’nu Unutmadı

727

Ege Üniversitesi’nde PKK’lı militanlar tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ruhu için Ülkü Ocaklarında Yasin-i Şerif okutuldu.

Ünye Ülkü Ocakları Başkanı Bedri Kesimoğlu, program ile ilgili olarak verdiği bilgide “ “ Bu gün hepinizin bildiği üzere 20 Şubat Ege Üniversitesi’nde PKK’lı caniler tarafından şehit edile Fırat Yılmaz Çakıroğlu kardeşimizin seneyi devriyesini dualarla anmak için toplandık. 4 sene önce bugün hareketimizin şehitler kervanına en son ülküdaşımızın katıldığı gündür. Bir ülkücü milliyetçi harekete bağlı insanlar için de çok önemli ve acı bir gündür. Bizlerin nazarında Fırat Yılmaz Çakıroğlu, Feti Sekin, Ömer Halis Demir şehadet şerbeti içen her yiğit aynıdır. Öğretmen olup Kürşat’a anlatacaktı. Kürşat oldu egede tarih yazdı. Biz ülkü ocakları var olduğu müddetçe, ülkü ocakları milliyetçi ülkücü harekete gençleri yetiştirmeye devam edecektir” dedi.

Ocak binasında düzenlenen etkinliğe MHP İlçe Başkanı Hacı Demir ve yönetim kurulu üyeleri, ülkücü gençler ile vatandaşlar katıldı.

WhatsApp WhatsApp İhbar Hattı